Strona główna Styl życia KredytOK: POŻYCZKI – KREDYTY – UBEZPIECZENIA! W jednym miejscu, w Twoim mieście

KredytOK: POŻYCZKI – KREDYTY – UBEZPIECZENIA! W jednym miejscu, w Twoim mieście

0

Obecnie czas obsługi jest bardzo ważny dla każdego Klienta. Z tego względu coraz częściej wybierane są oferty dostępne online. Dla wielu Klientów jeszcze bardziej istotne jest zaufanie do firmy, która świadczy usługi.

Nie wszyscy są przekonani do zawierania umów dotyczących takich produktów jak: pożyczka lub ubezpieczenie na odległość. Taka forma wymaga dużej uwagi i dokładnej weryfikacji firmy. W przypadku pieniędzy lub naszej ochrony warto poświęcić więcej czasu na ocenę, aby mieć pewność, że wybieramy sprawdzoną i godną polecenia ofertę.

Alternatywą dla firm dostępnych online mogą być dobrze zlokalizowane stacjonarne oddziały posiadające dużą liczbę produktów. Przykładem takiego miejsca, w którym można skorzystać zarówno z pożyczki, kredytu lub nawet ubezpieczenia jest oddział KredytOK mieszczący się w Pabianicach na ulicy Zamkowej 40/6.

Duża zaletą takich miejsc jest zespół Doradców, którzy po poznaniu potrzeb są w stanie dobrać odpowiednią ofertę. Czasem krótka rozmowa z Klientem wystarczy, aby rozwiązać tymczasowe problemy finansowe, zapewnić solidne finansowanie lub zaoferować odpowiednią ochronę. Zaletą oddziału jest możliwość przygotowania oferty „na wymiar”.

Pożyczki do 15 000 zł

Nie wszyscy Klienci mają te same potrzeby. Dlatego ważne jest, aby po przekroczeniu progu oddziału firma była w stanie zaoferować produkty dostosowane do konkretnych sytuacji. W przypadku, gdy potrzebna jest pilna gotówka warto skorzystać z szybkiej pożyczki do 1 000 zł z jednorazową spłatą po 40 dniach. Klienci poszukujący szybkiej pożyczki, ale preferujący nieco dłuższy okres spłaty, mogą wybrać produkt 4 ratalny RATKA-SPŁATKA. Przykładowo pożyczając 500 zł rata przez 3 miesiące wyniesie zaledwie 62 zł. Pozostałe koszty pożyczki zostaną ujęte w ostatniej, czwartej racie. Dla osób potrzebujących większych środków dedykowane są produkty ratalne ze spłatą nawet do 48 miesięcy i kwotą pożyczki do 15 000 zł. Wysokość raty i czas spłaty można dopasować do oczekiwań i możliwości podczas spotkania z Doradcą w oddziale KredytOK.

Oprócz standardowych produktów pożyczkowych w placówce dostępna jest oferta dedykowana właścicielom samochodów – AUTO KASA. Aby skorzystać z oferty wystarczy być posiadaczem samochodu osobowego (do 12 lat) lub dostawczego (do 8 lat). Kwota pożyczki o jaką można wnioskować to nawet 100 000 złotych. Spłatę pożyczki możesz rozłożyć nawet na 4 lata.

Kredyty do 200 000 zł

Zdarzają się sytuacje, w których potrzebujemy znacznie większych środków i nie zawsze oferta pożyczkowa jest tu najlepszym rozwiązaniem. W takich sytuacjach również możemy znaleźć rozwiązanie pod tym samym adresem. Oddział KredytOK w Pabianicach na ulicy Zamkowej 40/6 to miejsce, gdzie oprócz pożyczek klienci mogą skorzystać również z szerokiej oferty kredytowej. Odwiedzający oddział w jednym miejscu mają dostęp do ofert kilkunastu banków. To duża wygoda i możliwość porównania kilku kredytów jednocześnie. Pracownik oddziału oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najbardziej korzystnej oferty. Warto wybrać się do placówki i sprawdzić, który bank ma dla nas najlepszą propozycje kredytu.

Ubezpieczenia

KredytOK to nie tylko pożyczki i kredyty. Klienci odwiedzają odział coraz częściej w celu skorzystania z oferty ubezpieczeniowej.

Pakiet na życie OK to popularny produkt skierowany do osób poszukujących zabezpieczenia finansowego przypadku śmierci lub na skutek wypadków. Ubezpieczenie zapewnia również wsparcie w przypadku trwałej niezdolności do pracy.

Odpowiedni zakres ochrony dobierany jest podczas spotkania z Doradcą. Możliwości jest bardzo dużo. Często wybieranym produktem jest także Pakiet medyczny OK. Ubezpieczenie jest doskonałym uzupełnieniem podstawowej ochrony zdrowia. W ramach świadczeń zapewniany jest szybki dostęp do usług zdrowotnych na terenie całego kraju, w tym pomoc internistów i specjalistów. Ubezpieczenie obejmuje także refundację i dostarczenie leków, a w razie potrzeby również wsparcie pielęgniarki oraz fizjoterapeuty. Transport medyczny, wypłata świadczeń finansowych i organizacja sprzętu niezbędnego do ewentualnej rehabilitacji to dodatkowe benefity w ramach ubezpieczenia.

Oferta finansowo – ubezpieczeniowa w jednym miejscu

Punkt KredytOK powstał z myślą o zrealizowaniu różnych potrzeb Klientów. Lokalny charakter, przyjazna lokalizacja, Doradcy z Twojego miasta i obecność marki od 1999 roku na Polskim rynku są gwarancją wysokiej jakości obsługi. Jeśli szukasz sprawdzonej oferty pożyczki, kredytu lub ubezpieczenia umów się na spotkanie dzwoniąc na numer infolinii 601 500 500 lub przyjdź bezpośrednio do oddziału. KredytOK Pabianice, ul. Zamkowa 40/6, tel. 422 159 064.

REKLAMA