Strona główna Na sygnale Wypadki Kraksa na S8. Do szpitala zabrano kobietę w zaawansowanej ciąży

Kraksa na S8. Do szpitala zabrano kobietę w zaawansowanej ciąży

8
Na drodze ekspresowej S8 doszło dzisiaj do wypadku. Na miejscu pracują służby ratunkowe, ruch jest utrudniony. 

Zdarzenie miało miejsce na pasie w kierunku Wrocławia, niedaleko węzła Pabianice – Południe w Pawlikowicach. Ze wstępnej informacji, jaką odebrał dyżurny komendy powiatowej PSP wynikało, że kierowca samochodu osobowego musiał zjechać na inny pas po tym, gdy na swoim zobaczył włączającego się do ruchu tira. Ustalaniem okoliczności zajmuje się jednak policja.

W zdarzeniu brały udział prawdopodobnie trzy samochody (m.in. Kia i Hyundai). Jedno z aut obróciło się w stronę przeciwną do kierunku jazdy.

Do szpitala Centrum Zdrowia Matki Polki została przewieziona kobieta w ósmym miesiącu ciąży. Na szczęście wygląda na to, że nic jej się nie stało.

Prawy pas w kierunku Wrocławia został zablokowany.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Normalna zagrywka grupy zawodowej z niepełnym wykształceniem, wyskoczyć osobówce przed maske bo spóźni się 10 sekund wielki kierowca tira.

Nie wiadomo co było przyczyną wypadku ale zmiana pasa przez kierowców ciężarówek bez uprzedniego przepuszczenia wszystkich pojazdów to norma każdy kto chociażby od czasu do czasu jeździ drogami szybkiego ruchu to nawet pewnie nie byłby wstanie policzyć ile to razy musiał gwałtownie hamować kiedy to takie pojazdy zaczynają się wyprzedzać.

Biorąc w trasę kobietę w ciąży należy wziąć pod uwagę inne rozłożenie masy auta i że może zarzucić podczas zmiany pasa! Niestety brak doświadczenia i elementarnych zasad z fizyki.

Powinno się ja wkładać do bagarznika. W tedy dociśnięty jest tył pojazdu dzięki czemu jej cięrzar równowarzy masę silnika i balast jest ruwnomiernie rozłorzony na wrzystkie koła pojazdu

Last edited 7 dni temu by Inżynier po prywatnej szkole wyszszej

Kierowca ,który jedzi po trasach i umie się zachować odpowiednio wczesnie zmieni pas widząc auto na zjedzie by ten mógł swobodnie włączyć się do ruchu . Tyle w temacie.

Łał

Kierowca który zna przepisy ustępuje pierwszeństwa pojazdowi, który jedzie po pasie ruchu, na który zamierza wjechać. Tylko tyle i aż tyle w temacie.

Last edited 6 dni temu by Srecio

Kierowca który jeździ po trasach widzi torowców majacych w ***** innych uczestników ruchu i przepisy.