Strona główna Na sygnale Kryminalne Kradzione samochody w Ksawerowie

Kradzione samochody w Ksawerowie

1

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zlikwidowali dziuple samochodową na terenie Ksawerowa. 

31 stycznia policjanci weszli na teren jednej z posesji w Ksawerowie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że może znajdować się tam dziupla kradzionych pojazdów.

– Przypuszczenia szybko się potwierdziły, kiedy policjanci zaczęli sprawdzać znajdujące się tam pojazdy. Okazało się, że częściowo zdemontowany Seat Leon pochodzi z kradzieży z terenu Łodzi – mówi Adam Kolasa z biura prasowego KWP w Łodzi.

Samochód o wartości 55 tysięcy złotych skradziono z terenu Śródmieścia w nocy z 27 na 28 stycznia. W garażu zabezpieczono VW Golfa o wartości 80 tysięcy złotych skradzionego 28 grudnia ubiegłego roku również w Łodzi. Dodatkowo policjanci zabezpieczyli Fiata Ducato, który został skradziony pod koniec lutego 2016 roku z terenu Niemiec.

Na terenie posesji funkcjonariusze znaleźli szereg części blacharskich i mechanicznych pochodzących od VW, Renault i Volvo. Wstępne badania potwierdziły, iż są to elementy pochodzące z kradzionych pojazdów. Zabezpieczono również worek z czterema łamakami. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania osób odpowiedzialnych za proceder. Szacunkowa wartość skradzionych samochodów wyniosła ponad 300 tysięcy złotych.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Obciąć łapy złodziejom !