Strona główna Na sygnale Wypadki Kosztowna przejażdżka 17-latka. Zniszczył samochód i dostał 2 mandaty

Kosztowna przejażdżka 17-latka. Zniszczył samochód i dostał 2 mandaty

5
fot. OSP Konstantynów
Nastolatek jadąc w nocy Volkswagenem Golfem stracił panowanie na pojazdem i uderzył w barierki oddzielające chodnik od jezdni.

Do zdarzenia doszło około godz. 1.20 na ul. Łódzkiej w Konstantynowie Łódzki. Według ustaleń policji, 17-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał na chodnik uderzając w metalowe barierki. Miał sporo szczęścia, bo nie odniósł poważnych obrażeń, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Sprawca został ukarany dwoma mandatami: 500 zł za jazdę bez uprawnień i 200 zł za spowodowanie kolizji. Był trzeźwy.

Na miejscu działała Ochotnicza Straż Pożarna z Konstantynowa. Druhowie zabezpieczali miejsca zdarzenia, ściągnęli pojazdu z barierki oraz wycięli piłą do stali zniszczone elementy barierki.

Straty oszacowano na 5 tysięcy złotych.

REKLAMA
Poprzedni artykułDrugie życie maszynowni. Tak powstaje sala koncertowa na 400 osób
Następny artykułRemont zakończony przed terminem
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Żeby na trzeźwo odstawić taki numer to trzeba być naturalnie głupim.

Pada do gier nie miał, a w Need for Speed wychodziło zawsze.

Oj nie zawsze wychodzi… Uwierz mi 😂

Co raz to gorsze czasy nastają…Jeszcze z 10 lat temu to godzina 22:00 i trzeba było być w domu.A teraz środek nocy i gowniarze robią co chcą.Za dużo w d#pie mają.Wszystko podstawione pod nos,a później min. takie „efekty”Wroćcie dawne czasy…Bo teraz,aż strach iść nawet po chodniku.Nie wiemy Kto w Nas wjedzie…niekoniecznie autem.😐Brak słów już.

500 złotowy mandat to dla kierowcy z uprawnieniami który coś odwali za kierownicą choć nie powinien. Ten gówniarz powinien zapłacić ze 3000 tysiące za prowadzenie bez uprawnień. Ta suma na pewno wiele by dała do myślenia.