Strona główna Na sygnale Kryminalne Kopał w auta, niszczył lusterka i karoserie…

Kopał w auta, niszczył lusterka i karoserie…

15
Osiem uszkodzonych aut to efekt „wyczynów” wandala, który niszczył je, gdy szedł ulicami Orlą i Kamienną. 31-latek jest już w rękach policji. 

Zgłoszenie do komendy w Pabianicach wpłynęło wczoraj wieczorem od świadka. Ten widział, jak młody mężczyzna kopie w zaparkowane pojazdy, uszkadzając też lusterka i rysując karoserie. Dzięki rysopisowi i wskazaniu kierunku, w jakim oddalał się sprawca funkcjonariusze szybko namierzyli 31-latka, zmierzającego w kierunku szpitala. Na widok oznakowanego radiowozu wandal zaczął uciekać. Bezskutecznie. Po zatrzymaniu przewieziono go do komendy.

– Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Usłyszy zarzuty związane z uszkodzeniem mienia, za co grozi do pięciu lat pozbawienia wolności – wyjaśnia nadkomisarz Joanna Szczęsna, rzecznik prasowy KPP.
Łączne straty w zniszczonych samochodach zostały oszacowane na ponad 2 tys. zł.
REKLAMA
Poprzedni artykułLubisz kwiaty? Musisz tam być
Następny artykułPabianiczanin faulowany w polu karnym. Ta akcja pogrąża Widzew
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Proponuję szanownych obywateli skrzyknąć i spuścić mu wpierdol.

A podżeganie do samosądu jak proponujesz wycenić?

Tego typu podziękowanie za dobroć ,którą zaserwował właścicielom autek powinna zostać doceniona w ten właśnie sposób. Nie chcę tutaj używać słów innych niż …………………………..l, gdyż za powiedzenie cokolwiek na temat koloru ,-, przychodzą o 6 rano. Sądzisz ,że nie należy mu się WPIERDOL – taki porządny?…

Po co sady, kasa na to, utrzymanie w więzieniu itd.
wPi3rdol jest najszybszą i najtańszą metodą resocjalizacji takiego delikwenta!
Dodatkowo powinno być w prawie że jak go ktoś kiedyś na ulicy mija to może popchnąć czy opluć, ot tak sobie, aby utrwalać nabyte doświadczenie.
Gdyby tak było, to w ciągu chwili zrobiłby się porządek na mieście! Każdy pusty łeb by się z durnymi pomysłami wstrzymywał.

A w jaki sposób proponujecie resocjalizować nawołujących do linczu? Czy tak samo? Tylko kto was będzie katował? Czy znajdziecie jakiegoś jeszcze zwyrodnialca? Może sami siebie zlinczujecie nawzajem? A może planujecie jakieś samobiczowanie?

G. B.
Nie przeginaj. A skoro o linczu mowa … Czytałeś o tym zwyrodnialcu, co siekierą terroryzował całą wieś ? Wszyscy wiedzieli i nikt z odpowiedzialnych służb nie zareagował. Stała się tragedia w obie strony.
Mogło jej nie być.

Tu propozycja ludu jest inna. Lud w osobie Seby zaproponował, by ujętego wyjąć spod osądu wymiaru sprawiedliwości i zlinczować. Jest tylko pytanie, czy dla wygody ofiara ma być związana, żeby łatwiej było ludowi trafiać.

Jeśli sprawa jest niejasna , sporna, to oczywiście sądy powinny się nią zajmować. Jeśli, jak tu, sprawa oczywista i jasna. Kara powinna odbyć się bez sądu i od razu. Nie myl nawoływania do linczu z karą! Kara dla niego to nie sąd i więzienie. Tam tylko nabierze kolejnych gwiazdek do szacunku na dzielni. Kara powinna być prosta i prymitywna, jak czyn i IQ sprawcy, Tylko to do niego dotrze.

A kto ma rozstrzygać o tym, czy sprawa jest prosta? Znów inspekcja robotniczo-chłopska?

jak cię za nic j3bne w twarz to sprawa będzie oczywista, czy będziesz powoływał sąd?
Już prościej ci się wytłumaczyć nie da….

A co zrobisz, gdy rozkaz zabrzmi groźnie?

Ja osobiście uważam, że Giordano Bruno ma absolutną rację, powinna kara spotkać właścicieli aut, którzy swoja pychą i bezczelnością sprawili, że zaparkowali swoje pojazdy całkowicie nieodpowiedzialnie, akurat na drodze krzyżowej męczennika Bożego, który w akcie pokuty rozgrzeszył je z nadmiaru akcesoriów. Każdy z tych nieudaczników, zwyrodnialców Bożych, powinien bić się w pierś i czym prędzej wycofać zeznania na swego jakże prawowitego brata Bożego, który tylko czynił posługę Bożą. Wszak trzeba być (tu wpisz niecenzuralne słowo) żeby stawiać swoje 4 kółka na drodze procesji Bożej, a sam poszkodowany, który rozgrzeszał pojazdy wiernych powinien wystąpić do prokuratora generalnego RP z wnioskiem o… Czytaj więcej »

Nie mam nic do dodania. przepraszam za moje poprzednią wypowiedź i stanowisko w sprawie . ide się zbiczować!

Trzeba powiedzieć że w dobrym kierunku szedł.

Proszę dokładniej sprecyzować. Są 2 możliwości, a może i więcej…