Strona główna Aktualności Z miasta Koniec wahadła na Grota Roweckiego

Koniec wahadła na Grota Roweckiego

14

Równy miesiąc trwały prace na ul. Grota Roweckiego. Dziś firma wykonująca prace zdemontowała tymczasową sygnalizację świetlną. 

Pierwotnie starostwo informowało, że remont potrwa tydzień, niestety przedłużyły się do miesiąca. Z tego powodu kierowcy musieli stać w korkach, tym bardziej, że na ul. Jutrzkowickiej przy rondzie również obowiązuje ruch wahadłowy.

Prace na Grota Roweckiego polegały na profilowaniu jezdni, która zapadła się powodując gromadzenie wody. Dodatkowo w tym miejscu miały być zainstalowane dwie kratki kanalizacyjne w celu lepszego odbierania wody odpadowej.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ogólnie elegancka robota, na pasie w kierunku Castoramy w miejscu zapadliska tak wyprofilowali jezdnię, że śpiące policjanty nie potrzebne.

Nawierzchnia wygląda jak łatana. Ciekawe kto to odebrał.

Bardzo elegancka… chyba ktoś tam oczu nie miał na ten nowy kawałek asfaltu… to teraz kiedy od wschodniej strony usuwanie rozlewiska na pasach?

spokojnie to po tygodniu usiądzie jak odparuje powietrze z pod nasadki. Później będzie się tam woda zbierała jak dawniej.

teraz jak będzie stać tam woda opadowa, to dla atrakcji będzie wysepka na środku.
Jak się nie utopisz to na misce zawiesisz 🙂

Nie tydzień bo później mówili że do pt 17.03 a dziś 22.03 więc co kara za 5 dni poślizgu… Ale nie zaraz przecież to koledzy od władz starostwa więc jaka kara… Motłoch postał w kolejce więc wyszło na nasze a pisanie mmm tyle ich.

Na jak długo ma nie być wahadła?

na czas kiedy przywrócą ruch na rondzie w stronę jutrzkowickiej. bo tam na rondzie teraz auta stoją, bo debile wjerzdzają na rondo bez możliwości opuszczenia i tych co w świetlickiegi chcą jechać blokują!

Cud,
tylko tutaj 7 dni oznacza miesiąc

Woda opadowa?

Tak będzie aż do pierwszych deszczów kiedy stwierdzą, że zbiera się woda i trzeba coś z tym zrobić

Kiedy plomba wypadnie? 🤣

Czy ten artykuł to zachęta dla użytkowników tej ulicy do ufundowania jakiejś nagrody za dopuszczenie ulicy do ruchu ? Mają zrobić robote i tyle a tu artykuł.

A co narozjezdzali świeżo zbudowana ścieżkę rowerowa i chodnik swoimi buldozerami, trawniki rozrywek po kolana, to ich. Zabrali się, kasę wzięli, a transzeje po czołgach zostały…