Strona główna Dzieje się Rozrywka Koncerty, licytacje i pozytywni ludzie. Za nami Rap Lokal 7

Koncerty, licytacje i pozytywni ludzie. Za nami Rap Lokal 7

0
Kruk i ESTE, pomysłodawca RAP Lokal
Za nami siódma edycja charytatywnej imprezy organizowanej przez lokalnych raperów. Podczas piątkowego koncertu uzbierano 4526,81 zł. Pieniądze trafią do sparaliżowanego Łukasza, byłego piłkarza Pabiksu.

Koncert odbył się w klubie przy ul. Mariańskiej. Ten bar najbardziej upodobali sobie raperzy, bo to już kolejna edycja organizowana w tym miejscu. Tym razem nie ustawiono sceny, a raperzy występowali dosłownie wśród publiczności.

Za deckami, czyli stołem mikserskimi stała legenda polskiego hip-hopu – DJ Feel-X. Znany jest przede wszystkim z występów w zespołach Wzgórze Ya-Pa 3 i Kaliber 44. W związku z jego pojawieniem się na Rap Lokal, Adam „Wirski” Kruk namalował obraz DJ’a Premiera. Został zlicytowany za 1100 złotych.

Podczas piątkowego koncertu zaprezentowali się lokalni raperzy. Wybrzmiał też okolicznościowy projekt ESTE & Kovaleffsky, poruszający się w klimat rap-polo. Dzień później raperzy występowali w Końskich.

– Piątkowa impreza była chyba jedną z najlepszych w Pabianicach – podsumował ESTE.

Dochód z imprezy od początku przeznaczony jest na rehabilitację Łukasza, który ma czterokończynowe porażenie. Przed wypadkiem grał w piłkę ręczną w naszej pabianickiej drużynie Pabiks.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments