Strona główna Aktualności Z miasta Kolejny fragment ul. Warszawskiej będzie nieprzejezdny

Kolejny fragment ul. Warszawskiej będzie nieprzejezdny

25
Wykonawca remontu sieci tramwajowej poinformował o rozpoczęciu prac na kolejnym odcinku.

Od 28 marca 2022 roku (poniedziałek) zamknięta dla ruchu zostanie ulica Warszawska na odcinku od ul. Sobieskiego do ul. Szewskiej wraz ze skrzyżowaniami z ulicami Sobieskiego/Batorego oraz Poprzeczną. Dopuszczone będą wyłącznie wjazdy docelowe do posesji przy ograniczeniu prędkości do 30 km/h.

Dodatkowo w tym dniu na całej długości ul. Batorego zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy. W zakresie wjazdów docelowych dojazdy do posesji zostaną tymczasowo zachowane w relacji północ-południe przez skrzyżowania ul. Warszawska/Batorego/Sobieskiego oraz ul. Warszawska/Poprzeczna.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jeszcze jednych odcinków nie skończono, a już zamykają kolejny. Czy UM i wykonawca myślą, że mieszkańcy mają helikoptery?
Ktoś kto zgadza się na takie działania powinien odpowiedzieć za swoje decyzje.
Czy wykonawca poniesie kary za kilkukrotne przekraczanie terminów? Bo jak na razie największe kary ponoszą mieszkańcy oraz przedsiębiorcy z głównej arterii miasta.

A kiedy otworzą jakiś odcinek? Bo na razie to tylko zamykają

Łaską masz całą otwartą :>

EEEEYY… TO JAK SIĘ PRZEDOSTAĆ Z PÓŁNOCY NA POŁUDNIE..I ODWROTNIE ?

jedziesz cały czas na północ, cały czas w miarę prosto, trochę po morzu i lądach, aż wyjedziesz na południu. proste!

To jest nie do pomyślenia!!! Szkoda słów na tą całą fatalną organizacje (a raczej dezorganizacje!!) Przy zamku rozkopana została ulica wieki temu i od czasu do czasu można tam spotkać samotnego pana z taczką, który się przemieszcza z północy na południe bezcelowo… Odcinek pozostaje zamknięty, nie do użytku a prace tam stoją… Żenada

Czyli teraz wszystkie auta z Partyzanckiej i Konstantynowskiej wjadą w ul. Szewska i korek będzie się zaczynał już przy Philipsie

Dla mnie to jakiś horror, Moi rodzice mają sklep przy Gdanskiej od 30 lat covid go nie zamknął ale remont ulicy przy której się znajduje może to zrobić.

Który sklep ?

ten od 30 lat.

Zostaną markety i amazony. Rozumiem, że żeby było lepiej przez jakiś czas może być gorzej. Ale jest fatalnie, miasto rozłożone na łopatki. Nie chcę się tu żyć, pracować czy się uczyć. Ten remont chyba nigdy się nie skończy,porażka prezydenta i całego urzędu. Fatalnie przeprowadzana inwestycja. I jeszcze ma być remontowana Grota Roweckiego. Sikorskiego kiedy otworzą? Paraliż komunikacyjny, wszyscy tracą czas, pieniądze, nerwy i zdrowie.

Pewnie ten z workami foliowymi 😉
Cukiernia się zwinęła… :-/

Świeć Panie nad Ciebiadą. Jego geotermia nigdy nie narobiła by takiej krzywdy mieszkańcom tego miasta co te remonty Haburomackiewiczowskie. Plan na nie to są absurdy graniczące z zagięciem czasoprzestrzeni. Przepraszam że głosowałem za nimi. Poprawię się przy najbliższej okazji. Apropo ktoś wie może gdzie są kary umowne z postępowań przetargowych?

Jak ma być ładnie, to trzeba sie trochę pomęczyć i rzadne stęki tutaj nie pomogą.

Dziecko trochę pomęczyć to się można w ubikacji jak się pojadło ślwek i popiło jogurtem. Tu jest kilkuletni armageddon. Ludzie tracą swoje miejsca pracy. Ludzie wypalają nie za tanią benzynę w korkach i na objazdach. Ludzie tracą kupę czasu jaki mogli by spożytkować dla swych rodzin. Tylko dlatego że ktoś nie pomyślał o etapizacji robót jak w cywilizowanym świecie?

Ładnie?!? Byłaś ostatnio przy kościele NMP? Nie znam nikogo, kto betonową pustynie nazwałby ładną!! Dodatkowo główna ulica w mieście będzie miała jeden pas ruchu w każdym kierunku = wieczny korek i spaliny! Co w tym ładnego, sensownego, logicznego?!?

Prezydencie! Jak długo jeszcze Pan na to będzie pozwalał?! Wychodzi na to, że za ten bajzel odpowiada Naczelnik Chmielewski!

https://bip.um.pabianice.pl/artykuly/136/wydzial-infrastruktury-technicznej-i-komunikacji

Może trzeba zmienić naczelnika albo tą firmę robiącą remont? Albo jedno i drugie!? Czy Wy myślicie? Skończcie jedno i dopiero zamykajcie następne! Tak się nie da żyć w tym mieście! Autobusy opóźnione po 30-40 minut, korki wszędzie. Co to ma być?! Jak przejedzie karetka albo straż pożarna? To jest skandal!

Z jakiego powodu komentarze są kasowane ? !

Kto jest odpowiedzialny za ten burdel ? ! Trzeba napisać jakąś skargę, petycję. To już ludzkie pojęcie przechodzi ! Mieszkając na P.Skargi przy Poprzeczej mam przejechać pół miasta ? ! Gdzie i tak korki takie, że ciężko wjechać lub wyjechać z posesji !

Tutaj nie petycja a TVN lub inne wiadomości.
To działa.

Dokładnie. To jest chore! Jak można pozwalać na zamknięcie wszystkiego na raz!? Urzędnicy, zastanówcie się co wy robicie z nami, mieszkańcami tego miasta. Chyba, że ktoś w urzędzie nienawidzi ludzi i robi im na złość.

Nie zgadzam się!! Będzie protest! Chyba ich pojechało! Najpierw niech otworzą odcinek z mostem do Piłsudskiego albo Nawrockiego Sikorskiego!!! Nie można zamknąć wszystkich dróg przelotowych! Na Boga! Gdzie mają rozum te wszystkie bezmózgi !?

Czas wykonywania tego remontu, to jakby nie patrzeć, to trochę się dłuży.
Miejmy nadzieję, że do konca blizej, niz dalej i się z nim szybko uwiną
Płaczki na forum z powodu korków itd, to powinny raczej wiedziec, że skoro jest remont, to są też utrudnienia.

Panie Adamie. Czy jak pan remontuje swój dom to wszystkie pomieszczenia po kolei? Czy razem tak żeby nie miał się pan i rodzina ani gdzie wyspać umyć wypróżnić przebrać coś wyprać obejrzeć telewizor czy zjeść? I na to wszystko przychodzi panu fachowiec i z tygodnia na tydzień z miesìaca na miesiąc odracza zakończenie remontu. I pan z rodziną nadal nie może robić w/w rzeczy. I pan wtedy nie będzie płaczkiem jak ci na forum?

Wszystkim decydentom poleciłbym rozprawy naukowe światowej sławy prakseologa ś.p. prof. Tadeusza Kotarbińskiego, a w szczególności jeden cytat:
„jesteśmy w stanie permanentnej dezorganizacji, z powodu ciągłej reorganizacji, w celu doskonalenia organizacji”.
Jak widać od czasów profesora niewiele w różnych instytucjach się zmieniło.

Ten remont i organizacja objazdów to mega porażka! Pamiętacie jakie był obiecanki na początku? Miały być zamykane skrzyżowania, wyremontowane, otwarte i zamknięte następne. Nikt nie mówił, że będzie burdel i zamknięcie całego miasta na raz! Utrudnienia, rzecz normalna, tylko dlaczego jakiś niekompetentny urzędnik pozwala na zamykanie wszystkiego na raz! Dlaczego przełożony tego urzędnika, zamiast wywalić podwładnego i zastąpić go kimś myślącym, pozwala na coś takiego? Czy ktoś może mi powiedzieć co tu się wyrabia?