Strona główna Na sygnale Kryminalne Kobieta dźgnięta nożem w szyję. Trafiła do szpitala

Kobieta dźgnięta nożem w szyję. Trafiła do szpitala

8
W niedzielę wieczorem 28-letnia kobieta została zaatakowana przez mężczyznę, który ugodził ją nożem w szyję. Poszkodowana trafiła do szpitala, a policja szuka sprawcy. 

Jak ustalili policjanci, 28-latka wracała do domu po imprezie. Sporo wypiła, bo w organizmie miała 1,6 promila alkoholu. W drodze spotkała znajomą, której towarzyszyło dwóch mężczyzn.

– Pomiędzy 28-latką a mężczyznami wywiązała się awantura, w czasie której jeden z nich ranił ją nożem. Kobieta odniosła powierzchowne urazy. Na miejscu była karetka, która zabrała ją do szpitala w celu dalszej diagnostyki. Policjanci ustalają sprawców oraz dokładne okoliczności tego zdarzenia – informuje nadkom. Joanna Szczęsna z KPP Pabianice.

Zakrwawiona kobieta leżała w szczycie bloku Skłodowskiej 17 od strony ul. Broniewskiego. Na miejsce zbiegło się sporo gapiów, słychać było głośne krzyki. Po chwili przyjechała karetka pogotowia i trzy radiowozy policyjne.

REKLAMA
Poprzedni artykułPabianice gospodarzem zlotu. Przyjadą do nas motocykliści
Następny artykuł„Wilk z Wall Street” na zakończenie wakacji
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

500+ się bawi za pieniądze podatników

Co tutaj ma wspólnego 500+??? W całej uni ludzie dostają pieniądze na dzieci i jest spoko, a tylko u nas w kraju jak już juz ma się argumentów albo nie wiadomo co napisac to od razu wszystkiemu winne 500+. Tak jakby przed tymi pieniędzmi nie działo się nic złego w tym naszym kraju.

500+ stało się synonimem głupoty, prostactwa i biedoty dzięki pis. To pis swoim chamstwem, swoją polityką obrzydził ludziom hasło 500+. A zwolennicy pis tylko udowadniają swoim zachowaniem, że to prawda. Roszczeniowe podejście w stylu ,, bo mi się należy,, denerwuje ludzi ciężko pracujących. Żadnej refleksji, zrozumienia, skąd bierze się 500+.

Ty jesteś synonimem głupoty dzięki swoim wypowiedziom.

Oczywiście można uznać to za zbieg okoliczności, że w minionym roku padł rekord spożycia alkoholu na głowę mieszkańca. Jak podają statystyki, nigdy w dziejach rejestrowania spożycia trunków nie spożywano ich tak wiele.

Coraz wieksza patola w tych Pabianicach

SZOK !!!! To miasto dziczeje, patologia rozpanoszyła się i zaczyna dyktować swoje warunki, za chwilę będzie tu jak w Meksyku. Ale jak się ma taką policję i przypadkowych komendantów to co się dziwić ………………

Normalka, jak to w Pabianicach.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Do mamra ze swołoczą od razu na dożywocie ( jeśli ich wina ) i do celi z pedałami !