Strona główna Na sygnale Wypadki Kierowca wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. Był pijany

Kierowca wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. Był pijany

19
Na ulicy Moniuszki, przy skrzyżowaniu z ulicą Zieloną, kierowca Audi A3 uderzył wczoraj w drzewo. Był pijany.

Informacja o kraksie wpłynęła do komendy powiatowej PSP krótko przed północą z Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Na miejsce wyjechały dwa zastępy straży pożarnej. Okazało się, że 28-letni mieszkaniec Pabianic, jadąc od strony ul. Wiejskiej w kierunku centrum, koło bramy wjazdowej do ogródków działkowych wypadł z jezdni.

– Mężczyzna uderzył w drzewo. Na tyle mocno, że zagrażało tym, że się przewróci. Dlatego musieliśmy je wyciąć. Podczas wycinania powaleniu uległa uliczna latarnia – poinformował Szymon Giza, rzecznik prasowy PSP.

Sam kierujący nie odniósł obrażeń, w zdarzeniu „ucierpiało” natomiast auto – ma rozbity przód i prawy bok. Wszystkie straty materialne zostały oszacowane na 10 tys. zł.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy.

– Miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Będzie odpowiadał za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej – wyjaśnia asp. Ilona Sidorko, rzecznik prasowy KPP w Pabianicach.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

O, to chyba ten burak, który ostatnio mi zajechał drogę. Hahahaha, karma wraca ;D

Latarnie doliczy sie do rachunku

Czy redaktor czyta co pisze? „Okazało się, że 28-letni mieszkaniec Pabianic, jadąc od strony ul. Wiejskiej w kierunku centrum, koło bramy wjazdowej do ogródków działkowych wypadł z jezdni”. Kierowca wypadł z jezdni czy auto? To teraz straz zaplaci za zniszczona latarnie.

stefan , wszyscy zrozumieli tylko ty nie, rozrysować ci ?

janusze pabianic 😀

Last edited 2 lat temu by oko saurona

a dam sobie rece uciac ze go nic nie nauczy to i tak bedzie jezdzic autem bez kwitu nasze prawo jest zbyt lagodne dla pijakow za kolkiem
UJAWNIC RYJ PIJAKA

Podczas wycinania powaleniu uległa latarnia – ooojj Panowie strażacy…..

Bo to zła latarnia była… Dobrze że nie człowiek…😄

Pokazać mordę w gazecie i dożywotni zakaz prowadzenia pojzdów !!!!!!!!!!

Tylko drzewa szkoda… :-/

Wszystkich pijanych kierowców powinno się zlikwidować, wtedy już by nikt nie jeździł po pijaku!!

Szkoda, że redaktorzy nic nie napisali o kolizji, która miała miejsce w poniedziałek (22.06) na skrzyżowaniu Zielona/Dąbrowskiego, kiedy to lancer widowiskowo wjechał na działkę i rozbił płot z betonowych płyt…Może to było za mało medialne zdarzenie…
A ten cymbał z audi miał szczęście, że nikogo postronnego nie skrzywdził.

Mógł pan powiadomić redakcję o zdarzeniu.

tadzio przecież nie jest donosicielem

Szanowny Panie, następnym razem tak zrobię, sprawdzę czas reakcji.

Po 20 kolizji dziennie to nie wiem co było wyjątkowego w tym że ktoś wjechał w płot. Jakby tu redaktor pisał o wszystkich zdarzeniach to by nie było miejsca na nic innego

A co było wyjątkowego w tym, że ktoś wjechał w ogródki działkowe? To, że kierowca był pijany? Mało takich jeździ? Skoro ten portal szczyci się mianem najlepszego w mieście, to niech taki będzie. I nie chodzi mi tylko o jakiś wypadek, bo tych jest wiele, ale o całokształt.

dla wszystkich tych ,którzy po pijaku zlamali prawo np jazda po pijanemu uszkodzenie mienia np.słup ogrodzenie brama itp powinny zostać utworzone kolonie karne np kamieniołomy gdzie pracowali by tłukli żwir na drogi i nasypy kolejowe itp nie zaś szli do pierdla za moje pieniądze .A teraz ten kolejny w Pabianicach położony słup oświetleniowy będzie leżał całymi miesiącami i nikt się nad nim nie ulituje

Proszę nie cenzurować tablic rejestracyjnych, to nie są dane osobowe ani wrażliwe. Przynajmniej wtedy, gdy nie ma ofiar, a sprawcy są pijani (tu popieram pomysł publikacji ich wizerunku). A jeśli temu panu przyjdzie do głowy „wyklepać” ten samochód, lepiej aby mieszkańcy widzieli, że to ten, może w jakimś stopniu przyhamowałoby to jego zapędy na przyszłość.