Strona główna Sport Kasa dla sportowców. Najlepsi otrzymają po 1000 złotych

Kasa dla sportowców. Najlepsi otrzymają po 1000 złotych

0

Starostwo Powiatowe w Pabianicach przyznało nagrody pieniężne i rzeczowe dla sportowców i trenerów. Łączna kwota to 35 tys. złotych. 

Lista nagrodzonych sportowców:

Jakub Didoch Pabianickie Towarzystwo Cyklistów/ zapasy Wyróżnienie

Sebastian Szymczyk Pabianickie Towarzystwo Cyklistów/ zapasy Wyróżnienie

Mateusz Domagała Pabianickie Towarzystwo Cyklistów/ zapasy Wyróżnienie

Jakub Ambroziak Pabianickie Towarzystwo Cyklistów/ zapasy, sumo Nagroda pieniężna 400,00 zł

Jakub Błachowicz Pabianickie Towarzystwo Cyklistów/ zapasy Nagroda pieniężna 500,00 zł

Jakub Białkowski Pabianickie Towarzystwo Cyklistów/ zapasy Nagroda pieniężna 500,00 zł

Michał Dybka Pabianickie Towarzystwo Cyklistów/ zapasy, sumo Nagroda pieniężna 800,00 zł

Jakub Madaj Pabianickie Towarzystwo Cyklistów/ zapasy Nagroda pieniężna 800,00 zł

Adriana Rozberg Uczniowski Klub Sportowy „Piątka”/ pływanie Wyróżnienie

Dawid Romanowski Uczniowski Klub Sportowy „Piątka”/ pływanie Wyróżnienie

Gabriela Broda Uczniowski Klub Sportowy „Piątka”/ pływanie Wyróżnienie

Tatiana Dąbrowska Uczniowski Klub Sportowy „Piątka”/ pływanie Nagroda rzeczowa

Patrycja Romanowska Uczniowski Klub Sportowy „Piątka”/ pływanie Nagroda rzeczowa

Weronika Sterniczuk Uczniowski Klub Sportowy „Piątka”/ pływanie, pięciobój nowoczesny (dwubój, trójbój) Nagroda pieniężna 300,00 zł

Ewa Pydyszewska Uczniowski Klub Sportowy „Piątka”/ pływanie, pięciobój nowoczesny Nagroda pieniężna 400,00 zł

Cyprian Cybulski Uczniowski Klub Sportowy „Piątka”/ pływanie, pięciobój nowoczesny, dwubój Nagroda pieniężna 400,00 zł

Maria Patora Uczniowski Klub Sportowy „Piątka”/ pływanie, pięciobój nowoczesny, dwubój Nagroda pieniężna 400,00 zł

Jakub Kraska Uczniowski Klub Sportowy „Piątka”/ pływanie Nagroda pieniężna 750,00 zł

Milena Karpisz Uczniowski Klub Sportowy „Piątka”/ pływanie Nagroda pieniężna 750,00 zł

Wiktor Zajkiewicz Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Pabiks”/ piłka ręczna Wyróżnienie

Kamil Świątek Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Pabiks”/ piłka ręczna Wyróżnienie

Łukasz Pietrzykowski Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Pabiks”/ piłka ręczna Wyróżnienie

Marcin Pluciński Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Pabiks”/ piłka ręczna Wyróżnienie

Jakub Wiśniewski Uczniowski Klub Sportowy „Azymut”/ bieg na orientację Wyróżnienie

Maciej Sztranek Uczniowski Klub Sportowy „Azymut”/ bieg na orientację Wyróżnienie

Jan Sztranek Uczniowski Klub Sportowy „Azymut”/ bieg na orientację Wyróżnienie

Julia Krempińska Uczniowski Klub Sportowy „Azymut”/ bieg na orientację Wyróżnienie

Maciej Andrzejczak Uczniowski Klub Sportowy „Azymut”/ bieg na orientację Wyróżnienie

Konrad Płóciennik Uczniowski Klub Sportowy „Azymut”/ bieg na orientację Nagroda pieniężna 250,00 zł

Tomasz Tkaczuk Uczniowski Klub Sportowy „Azymut”/ bieg na orientację Nagroda pieniężna 250,00 zł

Dawid Kalisiak Uczniowski Klub Sportowy „Azymut”/ bieg na orientację Nagroda pieniężna 500,00 zł

Łukasz Gryzio Uczniowski Klub Sportowy „Azymut”/ bieg na orientację Nagroda pieniężna 500,00 zł

Maria Pabich Uczniowski Klub Sportowy „Azymut”/ bieg na orientację Nagroda pieniężna 500,00 zł

Kinga Królik Uczniowski Klub Sportowy „Azymut”/ bieg na orientację, lekkoatletyka Nagroda pieniężna 1 000,00 zł

Julia Śmiałkowska Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja”/ Taekwon-do Wyróżnienie

Kasper Śmiałkowski Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja”/ Taekwon-do Wyróżnienie

Weronika Bonczał Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja”/ Taekwon-do Wyróżnienie

Jessica Żabolicka Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja”/ Taekwon-do Wyróżnienie

Zuzanna Śmiałkowska Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja”/ Taekwon-do Wyróżnienie

Oliwier Baranowski Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja”/ Taekwon-do Wyróżnienie

Patryk Jagodziński Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja”/ Taekwon-do Nagroda pieniężna 350,00 zł

Adam Tyran Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja”/ Taekwon-do Nagroda pieniężna 350,00 zł

Aleksander Muszyński Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja”/ Taekwon-do Nagroda pieniężna 350,00 zł

Grzegorz Sokołowski Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja”/ Taekwon-do Nagroda pieniężna 450,00 zł

Paulina Szwej Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda rzeczowa

Natalia Janitzka Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda rzeczowa

Julia Piestrzyńska Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda rzeczowa

Ewa Kielar Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda rzeczowa

Martyna Dolewa Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda rzeczowa

Weronika Dolewa Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda rzeczowa

Daria Kowalczyk Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda rzeczowa

Justyna Rudzka Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda rzeczowa

Natalia Łacwik Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda rzeczowa

Patrycja Kirsz Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda rzeczowa

Dominika Szczygieł Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda pieniężna 350,00 zł Natalia

Piestrzyńska Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda pieniężna 350,00 zł

Anna Krakowska Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda pieniężna 350,00 zł

Ewelina Okonek Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda pieniężna 350,00 zł

Beata Paranowska Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda pieniężna 350,00 zł

Joanna Szałecka Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda pieniężna 350,00 zł

Anna Kolasa Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda pieniężna 350,00 zł

Magdalena Grzelak Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda pieniężna 350,00 zł

Katarzyna Szymańska Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda pieniężna 350,00 zł

Joanna Twardowska Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda pieniężna 350,00 zł

Adrian Krawczyk Uczniowski Klub Sportowy „Korona” Pabianice/badminton Nagroda rzeczowa

Szymon Kielan Pabianicki Klub Tenisowy/ tenis ziemny Nagroda rzeczowa

Hovhannes Yazichyan Uczniowski Klub Sportowy Heros Team/ trójbój siłowy – wyciskania sztangi leżąc Nagroda pieniężna 1 000,00 zł

Mariusz Bałaziński Olimp Zabrze/ kulturystyka Nagroda pieniężna 1 000,00 zł

Magdalena Karolak Konstantynowski Klub Sportowy „Włókniarz”/ podnoszenie ciężarów Nagroda pieniężna 1 000,00 zł

Julia Walczyk Klub Sportowy „Zjednoczeni”/ szermierka Nagroda pieniężna 1 000,00 zł

Janina Rosińska Niezrzeszona/ Biegi Wyróżnienie

Czesław Sudra Niezrzeszony/ kolarstwo szosowe i MTB Wyróżnienie

 

Lista nagrodzonych trenerów:

Magdalena Borowiec Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Pabiks”/ piłka ręczna Wyróżnienie

Katarzyna Kowalczyk Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Pabiks”/ piłka ręczna Wyróżnienie

Waldemar Sawosz Pabianickie Towarzystwo Cyklistów/ zapasy, sumo Nagroda pieniężna 800,00 zł

Grzegorz Szyszka Pabianickie Towarzystwo Cyklistów/ zapasy Nagroda pieniężna 800,00 zł

Przemysław Kłębowski Pabianickie Towarzystwo Cyklistów/ zapasy Nagroda pieniężna 800,00 zł

Bogusław Bańdzierz Pabianickie Towarzystwo Cyklistów/ zapasy Nagroda pieniężna 800,00 zł

Anna Pogocka Uczniowski Klub Sportowy „Piątka”/ pływanie Nagroda pieniężna 800,00 zł

Maciej Hampel Uczniowski Klub Sportowy „Piątka”/ pływanie Nagroda pieniężna 800,00 zł

Tomasz Kotus Uczniowski Klub Sportowy „Piątka”/ pływanie Nagroda pieniężna 800,00 zł

Adam Gąsiorowski Uczniowski Klub Sportowy „Azymut”/ bieg na orientację Nagroda pieniężna 800,00 zł

Tomasz Pabich Uczniowski Klub Sportowy „Azymut”/ bieg na orientację Nagroda pieniężna 800,00 zł

Jerzy Woźniak Uczniowski Klub Sportowy „Azymut”/ bieg na orientację lekkoatletyka Nagroda pieniężna 800,00 zł

Dariusz Kielan Pabianicki Klub Tenisowy/ tenis ziemny Nagroda pieniężna 800,00 zł

Jerzy Jaśniak Konstantynowski Klub Sportowy „Włókniarz”/ podnoszenie ciężarów Nagroda pieniężna 800,00 zł

Sylwia Wlaźlak Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda pieniężna 800,00 zł

Marzena Głaszcz Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda pieniężna 800,00 zł Mariola Szymańska Pabianickie Towarzystwo Koszykówki/ koszykówka Nagroda pieniężna 800,00 zł

Osoby wyróżniające się w działalności sportowej: 

Pintera Zbigniew Uczniowski Klub Sportowy „Korona” Pabianice Nagroda pieniężna 500,00 zł

Mariusz Domagała Pabianickie Towarzystwo Cyklistów Nagroda pieniężna 500,00 zł

Mirosław Banaczek Gminny Ludowy Klub Sportowy „Burza” Pawlikowice Wyróżnienie

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o