Strona główna Aktualności Z miasta Kara dla nastolatków za chuligańskie wybryki

Kara dla nastolatków za chuligańskie wybryki

7
Niszczyli przystanek autobusowy i rzucali szklane butelki na jezdnię. Nastolatkowie zostali ukarani.

Wracamy do tematu wandali z ul. Nawrockiego, których wybryki z nocy z 24 na 25 grudnia zostały zarejestrowane przez kamerę monitoringu. Jak informuje straż miejska, główni sprawcy dostali mandaty po 500 złotych i zostali zobowiązani do posprzątania wskazanych terenów zielonych na terenie miasta.

– W trakcie prowadzonych czynności, młodzi sprawcy bardzo żałowali swoich wybryków i wraz z rodzicami zapewnili, że nigdy taka sytuacja się nie powtórzy, a całe wydarzenie i m.in. publikacja nagrania dało im wyjątkową nauczkę, którą na zawsze zapamiętają – podsumowują strażnicy miejscy.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Całe ferie powinni sprzątać, żeby już im takie pomysły nie przychodziły do głowy.

Cała sytuacja dała im nauczkę tzn co? Rzucanie butelek na ulicę powoduje, że kto się czego nauczy? Czyli im więcej bandyctwa tym mądrzejsza będzie młodzież? Co za bzdury! Takich ludzi powinno się zawieźć na praktyki do zakładów poprawczych, więzienia żeby zobaczyli na własne oczy czym mogą się stać! A nie żadne mandaty i obietnice, którymi można sobie podetrzeć… Mamusia zapłaci mandacik, mamusia utuli małego wandala.

nie rozśmieszaj nie oni i wandale

Nauczkę dało im upublicznienie sprawy, nakaz sprzątania, mandat… Czytaj ze zrozumieniem. A za rzucenie butelką do więzienia? Może za rzucenie fajka czy gumy na ziemię też do więzienia? Ty aby nie budujesz więzień?

A może trochę więcej informacji o tych nastolatkach.czy się uczą, pracują są rodowitymi Pabianiczanami.bo w przypadku jeża w Polskę we wszystkich mediach było..pabianiczanie.ludzie później w postach pisali…. znów Pabianice,tam to jakiś element mieszka ,degeneraci i bandyci. ale media nie podały że futbolówkę z jeża zrobili sobie nasi przyjaciele z za wschodniej granicy którym to tak bardzo pomagamy, no cóż poprawność polityczna ponad wszystko.

Minęło sporo czasu ale nie wyssałem sobie tego z palca tylko oparłem się na przeczytanej informacji.wychdzi na to że z waszej ,przy czym byliście chyba jedyni w kraju.