Strona główna Dzieje się Życie szkolne Już za parę dni, za dni parę! Lato ze Strefą Ruchu

Już za parę dni, za dni parę! Lato ze Strefą Ruchu

0

Aż dziewięć pięciodniowych turnusów, pełnych atrakcji, zabaw i wakacyjnej przygody. Takie właśnie będą półkolonie dla dzieci w Strefie Ruchu!

To już kolejny rok gdy w siedzibie Strefy Ruchu przy ulicy Warszawskiej 7/9, zorganizowane zostaną półkolonie letnie dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta i jego okolic.

– Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 12 roku życia – mówi Michał Chyliński, współwłaściciel klubu fitness. – Wszystkie gry, zabawy oraz wycieczki, jak zawsze będą dostosowane do wieku uczestników naszych półkolonii.

Jakie zatem atrakcje czekają na dzieciaki w Strefie Ruchu? To m.in. liczne warsztaty rozwijające kreatywność, ale także umiejętność logicznego myślenia.

– LEGO, slime, warsztaty mydlarskie, kulinarne, plastyczne, czyli wszystko to, co dzieciaki uwielbiają – wymienia Ewa Chylińska, współwłaścicielka Strefy Ruchu oraz współorganizatorka letnich półkolonii. – Zadbaliśmy o to, by aktywności, które zaproponujemy dzieciom, były naprawdę ciekawe i inspirujące.

Dlatego też, podczas każdego z turnusów, jego uczestnicy będą mieli także okazję uczestniczyć w seansie kinowym, odwiedzą Candy Park w Rzgowie, Park Trampolin w Ksawerowie, park linowy oraz skorzystają z alpakoterapii.

– Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych półkolonii, która dostępna jest na stronie internetowej Strefy Ruchu oraz do kontaktu z naszym klubem. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania rodziców oraz opiekunów – zachęca Michał Chyliński.

Informacje dotyczące letnich półkolonii w Strefie Ruchu dostępne są także na fanpage’u klubu.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments