Strona główna Styl życia Jakie klocki można kupić w sklepie OOTB? Odkryj kolekcję klocków dla fanów...

Jakie klocki można kupić w sklepie OOTB? Odkryj kolekcję klocków dla fanów firmy InPost

0

Klocki to jedne z tych zabawek, które ucieszą dziecko w każdym wieku. Ponadto nierzadko angażują do zabawy również rodziców. Taki sposób spędzania wolnego czasu ma wiele korzyści rozwojowych dla maluchów i może być świetnym hobby. Jakie klocki znajdują się w sklepie Out Of The Box?

Klocki – zestawy dostępne w OOTB

OOTB to sklep internetowy należący do firmy InPost. Znajdują się w nim różnorodne przedmioty wykonane w większości w nurcie zero waste. Można tam kupić, m.in. akcesoria, ubrania czy zabawki. Do tej ostatniej grupy należą klocki do składania w kilku wariantach. Na stronie https://outofthebox.pl/kategoria/klocki/ widnieją modele przedstawiające sortownię paczek, ciężarówkę czy urządzenie Paczkomat® z ekologicznym samochodem.

Zestaw z sortownią to świetne klocki dla dzieci, którym można wytłumaczyć, jak działa proces dostawy przesyłek. Znajdują się w nim elementy do zbudowania m.in. maszyn sortujących, a także pracownicy magazynu. Ciężarówka to sporych rozmiarów pojazd, który wewnątrz zawiera klocki w kształcie paczek. To model realistyczny i szczegółowy, który zawiera wszystkie najważniejsze elementy, jakie mają prawdziwe tiry. Komplet, w którego skład wchodzi Paczkomat® i auto elektryczne to coś, co zaciekawi każdego malucha. Zestaw został skonstruowany tak, że da się otwierać poszczególne skrytki i chować w nich paczki przeznaczone dla adresatów.

Zestaw klocków – dla kogo?

Klocki to doskonały pomysł na prezent dla najmłodszych na różne okazje – urodziny, Dzień Dziecka, święta czy komunię. Bardzo rozwijają wyobraźnię i pozwalają na lepsze poznanie świata. Rodzice w trakcie zabawy mogą tłumaczyć maluchom np. jak funkcjonują dostawy paczek. Nie oznacza to jednak, że zestawy z OOTB są przeznaczone jedynie dla dzieci.

Komplety InPost to również klocki dla dorosłych, którzy odnajdują radość w składaniu modeli. Wiele osób ma w swoich domach kolekcje różnorodnych figurek z klocków, więc kurierskie warianty z pewnością ucieszą także dojrzałych fanów składania. Nowoczesne, jasne modele będą stylowo prezentować się na półkach w gabinecie czy salonie.

Klocki do składania – korzyści

Ogromną zaletą klocków InPost jest to, że pasują kształtem do innych. Dzięki temu da się tworzyć nieskończone kombinacje, nawet gdy w swojej kolekcji ma się zestawy od innych producentów. Można zatem rozbudowywać sortownie czy magazyny, aby budować cały system dostawy przesyłek. Taka zabawa sprzyja rozwijaniu kreatywności i pomysłowości zarówno dzieci, jak i dorosłych. W przypadku najmłodszych korzystnie wpływa to również na ich zdolności manualne.

Klocki mogą być formą relaksu po ciężkim dniu czy sposobem na spędzenie czasu w rodzinnym gronie lub samotności. To angażująca rozrywka, która właściwie nigdy się nie nudzi. Układanie zestawów wspomaga koncentrację i uczy cierpliwości. Jest to na tyle angażujące zajęcie, że pozwala oderwać się od smartfonów czy tabletów, dzięki czemu można przy tym odpocząć. To idealny pomysł na prezent zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców w różnym wieku, ale także dorosłych osób.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments