Strona główna Styl życia Jaka oferta komórkowa na kartę najtańsza i najlepsza?

Jaka oferta komórkowa na kartę najtańsza i najlepsza?

2

Zdecydowałeś się na ofertę na kartę? Pozostaje zatem wybrać najlepszą. W której sieci komórkowej otrzymasz najwięcej za najmniej?

 

Najlepsza oferta na kartę – ile zapłacisz?

Czy wiesz, ile wyniósł najwyższy rachunek za korzystanie z telefonu komórkowego? Dokładnie 201 tys. dolarów! Wszystko przez wysyłane z zagranicy SMS-y. Koszt transferu jednego SMS-a wyniósł… ok. 2000 dolarów. Dziś trudno wyobrazić sobie takie kwoty. Użytkownicy, którzy zdecydują się na kartę, czyli prepaid, nie muszą też obawiać się wysokich rachunków za korzystanie z telefonu komórkowego – mogą zużyć tylko tyle środków, ile aktualnie posiadają na koncie.

Ponieważ nikt z nas nie lubi płacić, z pewnością zastanawiasz się, który operator proponuje najkorzystniejszą ofertę klientom zainteresowanym kartą. Możesz to szybko sprawdzić – porównywarka ofert komórkowych – Komórkomat.pl udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytanie w kilka minut.

Przykładowo w sierpniu 2017 r. zainteresowani klienci mogą skorzystać z oferty a2mobile. Przygotowany pakiet Niewyczerpalne Wszystko gwarantuje nielimitowany dostęp do połączeń i SMS-ów, darmowy roaming i Wi-Fi Calling za 19,90 zł miesięcznie.

Czy jest alternatywa dla prepaid?

Oferty na kartę są bardzo kuszące, ale mają pewien mankament – klient musi pamiętać o doładowywaniu konta. Jeżeli zapomni, to ani nie zadzwoni, ani nie wyśle SMS-a. Czy jest zatem alternatywa dla prepaid? Okazuje się, że operatorzy komórkowi podążają za oczekiwaniami klientów. W ostatnich latach pojawiał się komórkowy abonament bezterminowy. Czym różni się on od standardowego? Czy korzystanie z niego się opłaca?

Abonament bezterminowy to przełom, gdy mowa o abonamencie, a to dlatego, że w jego przypadku użytkownik nie naraża się na wysokie kary, które naliczyłby operator przy zerwaniu umowy. W efekcie abonament ten jest elastyczny, ponieważ klient może z niego zrezygnować w dowolnym momencie – musi jedynie pamiętać o miesięcznym okresie wypowiedzenia.

Formuła abonamentu bezterminowego to dobra alternatywa dla ofert na kartę. Klient może bowiem sporo zyskać – płaci niewiele, a dodatkowo ma dostęp do bonusów i przede wszystkim nie musi pamiętać o regularnym sprawdzaniu i zasilaniu konta.

Jedną z lepszych propozycji, gdy mowa o ofertach abonamentu bezterminowego, jest PLAN 1 od Virgin Mobile. Za kwotę 19 zł miesięcznie klient otrzymuje nielimitowane usługi krajowe i 3 GB do wykorzystania

Co wybrać: ofertę na kartę czy abonament?

Wybór między ofertą na kartę a abonamentem jest decyzją indywidualną. Jeżeli nie przeszkadza Ci konieczność doładowywania konta lub nie chcesz podpisywać umowy z operatorem komórkowym, to oferta na kartę będzie dobrym rozwiązaniem. Gdy zależy Ci na abonamencie, ale cenisz sobie elastyczność, wybierz jedną z propozycji abonamentu bezterminowego.

REKLAMA
Poprzedni artykułZ Chicago do Pabianic. Kuchenne rewolucje u nas (ZDJĘCIA)
Następny artykułGwiazdy disco zawładną regionem
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

artykuł sponsorowany. Panie redaktorze. są lepsze oferty. red bull ( polecam się zapoznać 😉 )

Polecanie komuś czego kolwiek co działa na Playu jest naklanianiem do samobójstwa