Strona główna Dzieje się Internauci zadecydowali. Te prace będą na koszulkach dla WOŚP

Internauci zadecydowali. Te prace będą na koszulkach dla WOŚP

0
Zwycięska kartka Antoniego Błocha.

Są już znane wyniki konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną, który zorganizował Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Głosowanie trwało do wczorajszego popołudnia. Autor zwycięskiej pracy pokonał zdobywczynię drugiego miejsca 24 głosami.

Internautom najbardziej podobała się ta wykonana przez Antoniego Błocha – zebrała 529 „lajków”. Na drugim miejscu uplasowała się Otylia Okruszek – miała ich 505. Trzecie zajął natomiast Alan Wolski, zyskując „lajki” 419 osób.

Jakie nagrody czekają na zwycięzców?

– Ich prace będą wydrukowane na koszulkach, które zostaną zlicytowane podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każda podwójnie – trzy egzemplarze włożymy w antyramy, jako pamiątkę z tego wydarzenia, a trzy, w standardowych rozmiarach, będą przeznaczone do normalnego użytkowania – wyjaśnia Krzysztof Rąkowski, kierownik działu rozwoju, marketingu i funduszy zewnętrznych w ZWiK.

Antoni Błoch, zdobywca pierwszego miejsca, ma jeszcze jeden powód do dumy – jego praca znajdzie się na kartkach, które w przyszłym roku spółka wyśle z okazji świąt Bożego Narodzenia do swoich partnerów.

Konkurs został zorganizowany po raz drugi. Wpłynęło na niego 129 prac (więcej niż za pierwszym), spośród których jurorzy wybrali 35, ich zdaniem najładniejszych. Głosy można było oddawać od 14 grudnia.

Te kartki również bardzo się podobały (po lewej II miejsce, po prawej – III).
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments