Strona główna Aktualności Informacja o gwałcie przy ul. Sienkiewicza: policja wyjaśnia

Informacja o gwałcie przy ul. Sienkiewicza: policja wyjaśnia

13
W związku z licznymi zapytaniami i prośbami o potwierdzenie informacji, która pojawiła się na stronie Spotted Pabianice poprosiliśmy o wyjaśnienie pabianicką policję.

– 23 maja po godz. 4:00 policjanci zostali skierowani na interwencję przy ul. Sienkiewicza, gdzie kobieta miała być zaczepiona przez nieznanego mężczyznę przy ul. Zamkowej. Doszło między nimi do szarpaniny. Policjanci dokonali penetracji terenu za ewentualnym sprawcą – wynik negatywny. Zgłaszającą przewieziono do szpitala. Tam kobieta się awanturowała, odmówiła udziału w jakichkolwiek badaniach. Próbowała samowolnie oddalić się ze szpitala. Czuć było od niej woń alkoholu. Po doprowadzeniu do komendy odmówiła poddania się badaniu na zawartość alkoholu. Ponadto złożyła pisemne oświadczenie, że nie będzie uczestniczyć w żadnych czynnościach procesowych – wyjaśnia rzecznik prasowy pabianickiej policji.

13
Dodaj komentarz

1600
6 Wątki komentarzy
7 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Damian

Najważniejsze że policja dokonała Penetracji 😂😂😂

Pabianiczanka
Kaiko

Nie wiem ile Wiosen masz .?? Ale penetracja facetom kojarzy się najbardziej tylko z jedną rzeczą. Wejść i wyjść..
Nie ma co się oburzać. 😙

Pabianiczanka

Właśnie już chyba troszkę za dużo, bo dziewczynom podobno też, ale mnie się tak nie kojarzy 😉
Oburzać się nie oburzam, tylko zwracam uwagę, bo słownik nie boli (może ze względu na swój wiek o tym wiem, kiedyś zwyczajnie się z czegoś takiego regularnie korzystało :)) i naprawdę warto z niego korzystać a jak czytam co ludzie wypisują, to widzę jak bardzo ubogie staje się nasze słownictwo i jak bardzo przestaliśmy dbać o nasz język, co wcale dobrze o nas nie świadczy niestety

Kaiko

👍😊

Zibi

Policjanci dokonali penetracji. Nie wiem co o tym myśleć.

Grażyna

Po co tak kłamiesz, pisząc ten artykuł. Albo policja kłamie.

Pabianiczanka

A Pani jak rozumiem była świadkiem zdarzenia, że zarzuca Pani kłamstwo redaktorowi lub organom ścigania? To akurat można zweryfikować, mam nadzieję, że doniesienie o przestępstwie również i sprawa zostanie wyjaśniona a winny stanie przed sądem. Jak dla mnie sprawa wygląda co najmniej dziwnie, zgłoszenie wpłynęło ze sporym opóźnieniem, ofiara nie wyraziła zgody na badanie, nie chce również uczestniczyć w czynnościach procesowych…, ewidentnie ktoś kłamie, ale tak jak wspomniałam, słowa rzecznik policji, można zweryfikować podpisanymi dokumentami bądź zarejestrowanymi nagraniami więc poczekajmy z osądami do zakończenia dochodzenia.
Epainfo, mam nadzieję, że przypilnujecie sprawy i poinformujecie mieszkańców o wynikach śledztwa

Grażyna

Po co tak Kłamiesz pisząc to. Albo policja kłamie

NN

kolejne pijane „pęknięte krocze” które bruździ

qwerty

Zgwałcił bo nie zapłacił?