Strona główna Aktualności Informacja o gwałcie przy ul. Sienkiewicza: policja wyjaśnia

Informacja o gwałcie przy ul. Sienkiewicza: policja wyjaśnia

13
W związku z licznymi zapytaniami i prośbami o potwierdzenie informacji, która pojawiła się na stronie Spotted Pabianice poprosiliśmy o wyjaśnienie pabianicką policję.

– 23 maja po godz. 4:00 policjanci zostali skierowani na interwencję przy ul. Sienkiewicza, gdzie kobieta miała być zaczepiona przez nieznanego mężczyznę przy ul. Zamkowej. Doszło między nimi do szarpaniny. Policjanci dokonali penetracji terenu za ewentualnym sprawcą – wynik negatywny. Zgłaszającą przewieziono do szpitala. Tam kobieta się awanturowała, odmówiła udziału w jakichkolwiek badaniach. Próbowała samowolnie oddalić się ze szpitala. Czuć było od niej woń alkoholu. Po doprowadzeniu do komendy odmówiła poddania się badaniu na zawartość alkoholu. Ponadto złożyła pisemne oświadczenie, że nie będzie uczestniczyć w żadnych czynnościach procesowych – wyjaśnia rzecznik prasowy pabianickiej policji.

REKLAMA
Poprzedni artykułCo nosić, by wyszczuplić nogi?
Następny artykułLikwidują sklep w C. H. Echo. Klienci utknęli w kolejce
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Najważniejsze że policja dokonała Penetracji 😂😂😂

Nie wiem ile Wiosen masz .?? Ale penetracja facetom kojarzy się najbardziej tylko z jedną rzeczą. Wejść i wyjść..
Nie ma co się oburzać. 😙

Właśnie już chyba troszkę za dużo, bo dziewczynom podobno też, ale mnie się tak nie kojarzy 😉
Oburzać się nie oburzam, tylko zwracam uwagę, bo słownik nie boli (może ze względu na swój wiek o tym wiem, kiedyś zwyczajnie się z czegoś takiego regularnie korzystało :)) i naprawdę warto z niego korzystać a jak czytam co ludzie wypisują, to widzę jak bardzo ubogie staje się nasze słownictwo i jak bardzo przestaliśmy dbać o nasz język, co wcale dobrze o nas nie świadczy niestety

👍😊

Policjanci dokonali penetracji. Nie wiem co o tym myśleć.

Po co tak kłamiesz, pisząc ten artykuł. Albo policja kłamie.

A Pani jak rozumiem była świadkiem zdarzenia, że zarzuca Pani kłamstwo redaktorowi lub organom ścigania? To akurat można zweryfikować, mam nadzieję, że doniesienie o przestępstwie również i sprawa zostanie wyjaśniona a winny stanie przed sądem. Jak dla mnie sprawa wygląda co najmniej dziwnie, zgłoszenie wpłynęło ze sporym opóźnieniem, ofiara nie wyraziła zgody na badanie, nie chce również uczestniczyć w czynnościach procesowych…, ewidentnie ktoś kłamie, ale tak jak wspomniałam, słowa rzecznik policji, można zweryfikować podpisanymi dokumentami bądź zarejestrowanymi nagraniami więc poczekajmy z osądami do zakończenia dochodzenia.
Epainfo, mam nadzieję, że przypilnujecie sprawy i poinformujecie mieszkańców o wynikach śledztwa

Która normalna kobieta by odmówiła badań i udziału w czynnościach, jeśli faktycznie takie zdarzenie miałoby miejsce…?
Łatwo rzucić oskarżenie i siać ferment a cała masa ludzi daje się wkręcić, łącznie z nawoływaniem do samosądu, masakra. Ja jednak mam nadzieję, że śledztwo będzie i winny odpowie za gwałt, jeśli do niego doszło, albo za składanie fałszywych zeznań, jeśli gwałtu nie było

Po co tak Kłamiesz pisząc to. Albo policja kłamie

kolejne pijane „pęknięte krocze” które bruździ

Zgwałcił bo nie zapłacił?