Strona główna Sport Piłka nożna GLKS Dłutów za mocny dla Włókniarza

GLKS Dłutów za mocny dla Włókniarza

5

Piłkarze Włókniarza Pabianice zmierzyli się w Dłutowie z lokalnym GLKS-em.

Była to rewelacja zeszłego sezonu, która poprzednie rozgrywki ukończyła na 3. miejscu. Tym razem odprawili oni u siebie pabianiczan wynikiem 5-0 (0-0).

Kolejny raz trener Robert Szwarc wystawił do gry dwie jedenastki. Tym razem grały one dokładnie po połowie spotkania. Od pierwszych minut zaczęli nowi gracze, którzy testowani są przez klub. Zagrali oni z gospodarzami jak równy z równym i do przerwy nie padły żadne bramki. W drugiej połowie szansę do gry otrzymali zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie reprezentowali barwy „Zielonych”. Ci poradzili sobie gorzej niż ich testowani koledzy i dali sobie strzelić aż pięć bramek.

Starcie z czołową drużyną ligi miało dać realny obraz tego, w jakim miejscu znajduje się obecnie Włókniarz. Mimo, że wynik jednoznacznie wyłonił zwycięzcę, to na przyszłość należy patrzeć z optymizmem. W pierwszej połowie Włókniarz nawiązał walkę, jeśli zatem gracze testowani zostaną przyjęci do klubu, to wraz z obecnymi zawodnikami mogą stworzyć bardzo groźną mieszankę.


Był to ostatni sprawdzian Włókniarza przed sobotnim starciem w II rundzie okręgowego pucharu Polski. Zmierzą się oni na wyjeździe z Iskrą Dobroń, a godzina starcia została zaplanowana na 17:00.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Co za portal, 5 :0 w łeb i optymizm. Cały czas faworyzujecie zielonych ale teraz to chyba przesada juz

To jest okregówka a nie Bundesliga. Więcej luzu proponuję.

„Wlokniarz nawiązał walkę, zagrali jak równy z równym ” Hahahaha faktycznie awans tylko formalność

Skoda ze Pan redaktor nie wiedział ze to nie Bundesliga jak nagrywał zawodników po derbach 😉

Gość, zluzuj majty! Jak widzę, niepowodzenie Włókniarza jest obecnie twoim mokrym snem! Zacznie się liga, będziesz mógł hahać się do woli!