Strona główna Na sygnale Kryminalne Funkcjonariusze KAS zlikwidowali salon gier. Działał tylko dla wtajemniczonych

Funkcjonariusze KAS zlikwidowali salon gier. Działał tylko dla wtajemniczonych

12
We wtorek 1 sierpnia na ul. Dolnej zaroiło się o funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej oraz policjantów w cywilu. To był nalot na nielegalnie działający salon z automatami hazardowymi. 

Punkt działał w w niepozornym kiosku, gdzie niegdyś funkcjonował sklepik spożywczy. W witrynie, ani na drzwiach nie było żadnej informacji o prowadzonej tam działalności. Wieści o salonie rozchodziły się wśród zapalonych graczy tzw. pocztą pantoflową. KAS nie ujawnia jeszcze szczegółów wtorkowej akcji.

– Na podstawie postanowienia prokuratury, na terenie Pabianic były prowadzone wczoraj działania przez funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej. Niestety, jesteśmy jeszcze w trakcie działań kontrolnych i nic na tę chwilę nie mogę Panu przekazać – informuje Agnieszka Majchrzak, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Łodzi.

Jak podaje jeden z naszych rozmówców, takich punktów działa w Pabianicach kilkanaście. Kiedy zamykany jest jeden, w jego miejsce od razu zostaje otwarty kolejny.

REKLAMA
Poprzedni artykułStrażacy interweniowali na Lewitynie
Następny artykułUszlachetnianie druku – metody i znaczenie
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

nudzić im się będzie teraz

No i co to komu przeszkadza? Zalegalizować i niech sobie będą, jak ktoś jest głupi to i tak przewali swoje pieniądze i nie potrzebuje do tego automatów

w lotto lepiej inwestowac – na pisss

Przewali swoje pieniądze i małżonka, zadłuży całą rodzinę i swoje dzieci.

Zapraszamy w takim razie jeszcze na Zamkową, na przeciwko rynku i do lokalu na Bugaju przy lodziarni na rogu i restauracji Presto!!!

Na Wyspiańskiego też.

na Skłodowskiej-Curie są co najmniej 2

Ogólnie mówiąc zapraszamy do Zduńskiej Woli na ulicę szkolną 10, kościelna przy salonie tatuażu, oraz sieradzką w starym blaszaku.

Szczególnie mówiąc zapraszamy do Sochaczewa i Lubonia.

CO TO KOGO OBCHODZI GDZIE SĄ SALONY W ZDUŃSKIEJ WOLI NIECH SWOJEGO TYŁKA PILNUJE

Ta osoba co pisze że na Zduńskiej woli są salony . To KARMA WRACA.

Ja nie rozumiem że czepiają się o kasyna w Łodzi też są i to większe i jakoś żyją ludzie nawet przychodzą grać a tutaj się dopieprzają o jakieś pabianice czy zduńską wolę widzę że nie które komentarze świecą jak nie wiem co … chcą niech graja mają swój rozum życie się mówi w Łodzi przepiepszaja domy i nie tylko ale to każdy ma swój rozum nikt nikogo nie ciągnie na siłę do kasyn .. chcą niech graja nie chcą niech nie graja a nie jakies debile zgłaszają i wogole swojej duży nie mają xddd świat schodzi na psy .. życzę… Czytaj więcej »