Strona główna Na sygnale Wypadki Fiatem Punto prosto pod ciężarówkę

Fiatem Punto prosto pod ciężarówkę

7
Kierujący Fiatem doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym na drodze krajowej nr 71 w Świątniki. Droga jest zablokowana. 

Do wypadku doszło około godz. około 17.30 na pierwszym zakręcie jadąc od Górki Pabianickiej. Według wstępnych ustaleń 42-letni kierujący Fiatem Punto stracił panowanie nad pojazdem wyjeżdżając z zakrętu od strony Porszewic. Kierowane przez niego Punto na zgierskich numerach zjechało na przeciwległy pad ruchu i uderzyło w ciężarówkę firmy Włodan z Porszewic.


Kierowca osobówki został zakleszczony w pojeździe. Strażacy wydostali go przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Był przytomny. Trafił do szpitala im. Kopernika w Łodzi.

Droga nr 71 jest nieprzejezdna. Utrudnienia mogą potrwać do późnych godzin wieczornych.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dobrze musiał grzać tym grzybowozem. Amator.

Kiedyś w krawędzi jezdni na tym łuku były ogromne wyrwy. Ciekawe czy w końcu to naprawili? Dawno tamtędy nie jechałem. Przy nieuważnej jeździe i dużej prędkości potrafiło rzucić. Ogólnie w tym miejscu często niestety dochodzi do zdarzeń drogowych.

Zgierzęta.

to fakt , ci lubią poza….lać

w wyniku wypadków umiera dziennie 10 razy więcej ludzi niż na koronaświrusa to należałoby wprowadzić zakaz poruszania się z prędkością większa niż 20km/h

To nie jest prawda. Po co trollujesz?

W wyniku wypadków drogowych w Polsce średnio umiera 9 osób dziennie.