Strona główna Aktualności Z miasta Fajerwerki za 12 000 zł

Fajerwerki za 12 000 zł

3

W miniony weekend obchodziliśmy jubileuszowe, bo 40. Dni Pabianic. Z takiej okazji nie mogło zabraknąć fajerwerków.

Pokaz sztucznych ogni na zakończenie niedzielnych koncertów był imponujący. Cały spektakl trwał 5 minut. Urząd miejski za fajerwerki i świecący napis „40” zapłacił 12 000 złotych brutto. W ubiegłym roku podczas miejskiej imprezy zaprezentowano pokaz laserowy. Fajerwerki oglądaliśmy za to w lipcu 2016 roku podczas Pikniku Funduszy Europejskich oraz w styczniu 2017 roku podczas finału WOŚP.

REKLAMA
Poprzedni artykuł„Nowi” druhowie w OSP Pabianice
Następny artykułWielkie świętowanie w Dobroniu
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

i 12 koła poszło z dymem Brawo Brawo oby tak dalej…oszczędności ponad wszystko.

Tylko 12.000? To co to za pokaz? Znam państwową firmę (pieniądze podatników) która w tym roku za 5 minut fayerwerków zabuliła 40.000!

Dla uzyskania przychylności ciżby „wadza” zrobi wszystko. W programie zabrakło jeszcze puszczania baloników albo lampionów, masowego malowania pisanek albo ubierania choinki, jakiegoś wspólnego przemarszu z flagami albo co lepsze pochodniami. Wzorców w historii jest wiele i można z nich czerpać garściami. Od starożytnych igrzysk gdzie krew lała się strumieniami na wszystkich arenach cesarstwa począwszy poprzez germańskie Fackelmarsche, na stalinowskich „imprezach masowych” zakończywszy. Jednak ta „wadza” jest na taki rozmach za cienka – intelektualnie i finansowo. Nie ta klasa i nie ta kasa, niestety ;( Mogli chociaż jeszcze darmowy smalec, chleb i ogórki wykołować, albo chociaż hit ostatnich lat – wodę… Czytaj więcej »