Z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości Hotel Fabryka Wełny organizuje specjalny pokaz sztucznych ogni.
Pokaz odbędzie się na parkingu hotelu Fabryka Wełny w niedzielę 11 listopada o godz. 19.18. Godzina nawiązuje oczywiście do roku w którym Polska odzyskała niepodległość po 123 latach zaborów.
Jeśli pokaz fajerwerków będzie tak efektowny jak podczas otwarcia hotelu, to na pewno będzie na co popatrzeć.
REKLAMA

![Świętujemy 11 Listopada. To już 107. rocznica odzyskania wolności [ZDJĘCIA]](https://epainfo.pl/wp-content/uploads/2025/11/11-listopada-2025-19-180x135.jpg)











![Straszna impreza w podwórku biblioteki [ZDJĘCIA]](https://epainfo.pl/wp-content/uploads/2025/10/haloween-21-180x135.jpg)










A co specjalnego na taką rocznicę organizuje Urząd Miejski ?