Strona główna Aktualności EPAinfo najchętniej czytanym portalem w Pabianicach!

EPAinfo najchętniej czytanym portalem w Pabianicach!

10
2020 to kolejny rok, kiedy portal epainfo.pl jest najpopularniejszym medium lokalnym w Pabianicach i całym powiecie pabianickim. 

O popularności świadczą statystyki. W 2020 roku nasza strona zanotowała 7 626 959 wejść. Tak pokazuje Google Analytics, czyli narzędzie do mierzenia ruchu w internecie. Żadna inna lokalna strona z informacjami nie przekroczyła 7 mln wejść w ciągu 12 miesięcy. Nam się udało! Uśredniając, każdego dnia na epainfo.pl notujemy 20 895 wejść.

Ilość wejść na epainfo.pl w 2020 roku (dane z GA)

Co ważne, epainfo.pl nie jest czytane tylko na lokalnym podwórku. W minionym roku byliśmy wielokrotnie cytowani przez ogólnopolskie media m.in. onet.pl, polsatnews.pl, se.pl, pikio.pl, gazeta.pl, a po naszym materiale o parkingu na ul. Kilińskiego do Pabianic przyjechali reporterzy Wydarzeń Polsatu.

Coraz więcej osób obserwuje nas w social mediach. Na Facebook’u portal EPAinfo śledzi ponad 25 600 użytkowników, a na Instagramie 3400. Na kanale You Tube zamieściliśmy w 2020 roku 43 filmy i zanotowaliśmy 179 181 wyświetleń.

Nasza redakcja pracuje jeszcze przy tworzeniu treści na portal konstantynow.info. Strona informująca o wydarzeniach z drugiego miasta w naszym powiecie – Konstantynowa Łódzkiego zanotowała w minionym roku 295 tys. wejść, co daje naszemu wydawnictwu blisko 8 mln wejść w 2020 roku.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gratulacje! 🙂

Dołączam do gratulacji. Mam nadzieję na dalszy dynamiczny rozwój i jeszcze większe grono odbiorców. Oby tak dalej a może warto było by się pokusić o początki kreowania opinii nie tylko ograniczać się do informacji?

jest najchętniej przeglądaną głównie ze względu na możliwość postowania bez konieczności logowania. Konkurencja miała szerokie grono forumowe do czasu zaspamowania i wprowadzenia konieczności logowania….
A wielokrotność cytowania w ogólnopolskich portalach to nie ze względu na atrakcyjność portalu, a głownie ze względu na wpadki naszych urzędasów i ich decyzje mi samo zgłaszanie (lub linkowanie postujących) do nich takowych atrakcji.

Ty to ze swoimi niczym nie popartymi wnioskami możesz być co najwyżej Anal Lizer

jestem otwarty na twoją propozycję.

Otwarty to ma być właśnie ten drugi, ale na mnie nie licz 😀😀😀

Last edited 1 rok temu by Fan

Ooooo fuuuj… XD

Tak!
Z czego 0,6mln wygenerowałem JA 🙂
Pozdrawiam i gratuluję Redakcji @—>——–

Pytanie ile w tym newsów takich jak m.in. z dr Bamberskim nabijalo tą oglądalność ?