Strona główna Aktualności Z miasta Ekipy sprzątające już ruszyły w miasto

Ekipy sprzątające już ruszyły w miasto

6

Ładna pogoda sprawiła, że chociaż w kalendarzu nadal mamy zimę pracownicy firmy odpowiedzialnej za sprzątanie w Pabianicach terenów zieleni miejskiej rozpoczęli już wiosenne porządki. 

Na „pierwszy ogień” poszły parki, gdzie trwa m.in. zamiatanie alejek, wygrabianie trawników i usuwanie liści z rabat i krzewów. Efekty widać również na skwerach i placach.

– Wczoraj został posprzątany skwer im. Lubońskiego i Stary Rynek, natomiast dzisiaj – okolice pomnika Legionisty i kościoła św. Mateusza – wyjaśnia Aneta Klimek, rzecznik prasowy pabianickiego magistratu.

W najbliższych dniach będą porządkowane kolejne miejsca, wśród nich park Wolności. Równolegle z tymi pracami ruszyły przeglądy urządzeń na placach zabaw dla dzieci.

REKLAMA
Poprzedni artykułFinansowa „niespodzianka” w parafialnej kancelarii
Następny artykułPolsko – czeski duet wystąpi na scenie MOK
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Moze by tak do sprzątania zapędzic mieszkanców noclegowni z Kosciuszki bo w koncu utrzymuja się z naszych pieniędzy.Wyspią się,pojedzą,tv obejrzą i luzik a my do pracy zasuwac codziennie musimy.

Napisał Polak – katolik.

Myślę, że jednak: Napisał człowiek – myślący

Zamień się z nimi jak to taki raj

Tylko ze 95 procent tych co tam przebywają sami sobie ten raj zafundowali,znam kilku.Kiedy inni szli do pracy oni pili od rana do wieczora i smiali się ze robota to głupota.Po paru latach potracili rodziny domy i mają co chcieli.Dzis jakos się nie smieja tylko jak zwykle wyciągają rękę bo im się ponoc należy utrzymanie państwa.Ja takich ludzi w ogóle nie załuje,kazdy wykuwa sobie los a za błędy się płaci.

Trawnik na Zamkowej przed Echo nadal zasypany śmieciami!