Strona główna Na sygnale Kryminalne Dwóch zatrzymanych. Mieli narkotyki

Dwóch zatrzymanych. Mieli narkotyki

5

Policjanci zabezpieczyli 18 dilerek z marihuaną i ponad 90 tabletek nieznanej substancji.

Dwóch młodych pabianiczan w przeciągu kilku godzin trafiło do sąsiednich cel policyjnego aresztu za posiadanie środków odurzających.

Do pierwszego zatrzymania doszło 4 marca w godzinach popołudniowych na osiedlu Bugaj. Policjanci podczas legitymowania 19-latka ujawnili w kieszeniach kurtki trzy dilerki z marihuaną, „młynek” do rozdrabniania suszu oraz bibułki.

– Mając podejrzenie, że mężczyzna może posiadać większą ilość środków zakazanych prawem przeszukali jego miejsce zamieszkania, gdzie znaleziono dodatkowo 14 saszetek z marihuaną i ponad 90 tabletek niewiadomej substancji – tłumaczy kom. Joanna Szczęsna, rzecznik prasowy policji w Pabianicach. – Właściciel środków odurzających trafił do policyjnego aresztu.

Kilka godzin później został zatrzymany kolejny pabianiczanin. Policjanci prewencji podczas legitymowania dwóch mężczyzn stojących przy zaparkowanym Mercedesie na stacji benzynowej przy ul. Kilińskiego ujawnili u jednego z nich dilerkę z suszem roślinnym.

22-latek tłumaczył mundurowym, że znalazł narkotyki dzień wcześniej na spacerze i zamierzał wypalić je w zaciszu domowym. Teraz dwaj podejrzani odpowiedzą za posiadanie środków zakazanych prawem. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za tego typu przestępstwo przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

bandyci! mieli kilka gramów zioła!!! pewnie zabili by po tym parę osób… lepiej się chwalić byle czym niż wziąć tyłek do roboty i ogarnąć sprawę dopalaczy nie tylko u nas ale i w całym kraju… już pomijam to że problem dopalaczy rozprzestrzenił się właśnie z Pabianic na cały kraj… a nawet zagranice… mamy zdolnych „biznesmenów” jak pana Michała 😀 ciekawe czy sumienie go nie gryzie za tyle warzywek po dopałach i zgonów…

Dokładnie. Niech sie lepiej za dopalacze wezma

****WieCoJestGrane**

ma kolega racje … zioło jak zioło a dopalacze tyrają ludzi wystarczy zobaczyć jak wyglądają ludzie którzy stoją pod sklepami z dopalaczami chudzi oczy zapadnięte…
Powinni zrobić legalne zioło to dopalacze by sie same zamkneły zamkneły ..a takto mam juz 3 sklepy z dopami w p-ce .
Nasza policje jest Supeer

a co do pana michała to on nikomu niewsadza na siłe to ludzie sami to biora i biora coraz wiecej bo im mało i pozniej sa zgony …

Dalej głosujcie na ten rząd lub jak 10 milionów obywateli tego państwa nie chodźcie na wybory „bo mój głos nic nie da”
POZDRAWIAM

co wy ludzie z tą policją ???? to nie ona daje pozwolenie na otwieranie takiego syfu tylko musi zgodzić się prezydent miasta….a z tego co kojarzę to wszystkie dopały otwarły się za czasów Dychty więc to do niego piszcie skargi i żale !!!!!