Strona główna Na sygnale Wypadki Dwie dziewczynki na rowerze. Wjechały pod samochód

Dwie dziewczynki na rowerze. Wjechały pod samochód

6
Do wypadku doszło po godz. 17.00 na ul. Mokrej, w pobliżu ul. Nawrockiego. Dwie dziewczynki wjechały na rowerze prosto pod Opla. Jedna z poszkodowanych rozbiła przednią szybę w samochodzie.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Poszkodowana nastolatka została zabrana do szpitala. CZMP w Łodzi. Jak ustalili policjanci, 14-latka kierowała rowerem i wiozła na kierownicy o 3 lata młodszą koleżankę. Wjechały pod samochód przecinając ulicę Mokrą. Poszkodowana została 14-latka, która uderzyła głową w szybę. 11-letnia uczestniczka zdarzenia zdążyła zeskoczyć z roweru.

Obrażenia poszkodowanej mogą być poważne, bowiem na miejsce przyjechał policyjny technik, aby sporządzić dokumentację z miejsca wypadku. W przypadku kolizji jego obecność nie byłaby konieczna.

 

REKLAMA

6
Dodaj komentarz

1600
4 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
6 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mia

Wczoraj grupka dzieci leżała(dosłownie )na asfalcie kawałek dalej od miejsca zdarzenia.
Wszystko rozumiem,
Ze strefa,że wakacje,
Jak autem to ostrożnie!
Ale piesi,rowerzyści wakacyjni!
Ostrożnie!
I myślcie!
Mimo młodego wieku!

Lolek

To samo wczoraj na ludowej. Chłopak 12-13 lat na rowerze pod prąd, środkiem drogi… Wyjechałem zza zakrętu, wychamowalem 3 m przed nim…

Kaiko

Ach te dzieciaki. Internet robi swoje. A Rodzice prowadzą za rączkę do dwudziestki.. i dalej. Kochana młodzieży włączcie myślenie.
Życie jest Tylko jedno.

Anna Z Pabianic

Dawniej w podstawówce na zajęciach dodatkowych prowadzono szkolenia z podstaw ruchu drogowego. W tzw. „ogródku jordanowskim” na Zielonej Górce pod egidą bodaj że TPD w budynku/baraku można było po na makietach drogi nauczyć się kto i kiedy ma pierwszeństwo. Po takim przeszkoleniu zdobywało się kartę rowerową. Teraz w szkołach lekcje religii, a poza szkołą rekolekcje. Pomódlmy się o zdrowie dziewczynki – szczerze to nie sarkazm.

inrzynier miasta

tam powinny być poduszki berlińskie oraz rondo mokra-nawrockiego! 🙂

Zygfryd

Panie inżynier, idź Pan do fryzjera i wytnij sobie rondo na głowie…