Strona główna Aktualności Z miasta Dramat byłego radnego. Prosi o pomoc

Dramat byłego radnego. Prosi o pomoc

0

Marek Dobros, były radny miejski i znany pabianicki internista jest pod opieką Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym – „Słoneczko”.

Dziś prosi o pomoc i przekazywanie 1% podatku. „Przez 34 lata niosłem pomoc innym, dziś sam potrzebuje Waszego wsparcia. 1% z Twojego podatku to dla mnie ogromna szansa na szybszy powrót do zdrowia” – apeluje.

Jak udało nam się ustalić, 60-letni Marek Dobros przebywa na oddziale rehabilitacji, gdzie trafił po kilku miesiącach leczenia. Doktor z Pabianic miał wypadek. Nie jest w stanie poruszać się o własnych siłach.
Doktor Dobros funkcję radnego miejskiego sprawował w latach 2010-1014. Wszedł do rady za Małgorzatę Biegajło, która została wiceprezydentem. W wyborach zdobył 166 głosów startując z listy Platformy Obywatelskiej (2,91% wszystkich głosów w okręgu nr 1).

Jak pomóc doktorowi? Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38), należy wpisać KRS:0000186434. W pozycji INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE należy uszczegółowić cel, na jaki chcemy przekazać swój 1%. Tu należy wyraźnie wpisać numer subkonta: 263/D.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments