Strona główna Styl życia Dołącz do naszego zespołu – firma Korczak rekrutuje nowych pracowników

Dołącz do naszego zespołu – firma Korczak rekrutuje nowych pracowników

0
Firma Korczak zajmująca się produkcją odzieży roboczej oraz BHP prowadzi rekrutację. Poszukiwane są osoby do pracy na szwalni.

Korczak to rodzinna firma z Chechła Drugiego, która przez ponad 30 lat działalności wyrobiła sobie markę na Polskim runku jako producent wysokiej jakości odzieży roboczej.

Aktualnie w firmie prowadzona jest rekrutacja do pracy w szwalni.

– Pracujemy w trybie jednozmianowym od godz. 7.00 do 15.00. Każdy pracownik otrzymuje umowę o pracę. Nie wymagamy doświadczenia, najważniejsza jest chęć do pracy – mówi Daniel Korczak. – Możliwa jest też praca na niepełny etat.

Szwalnia w Chechle Drugim wyposażona jest w nowoczesne i ciche maszyny, pomieszczenia są jasne i przestronne, a w załodze panuje miła i rodzinna atmosfera.

– Mamy też funkcjonalne zaplecze socjalne, a drugie śniadanie podczas przerwy można zjeść w ogrodzie – dodaje Daniel Korczak. – Dla pracowników mamy też bonusy, premie, wyjazdy integracyjne.

Siedziba firmy znajduje się tuż przy przystanku autobusowym linii D. Do pracy można również dojechać pociągiem. Stacja kolejowa oddalona jest o około 600 metrów. Do dyspozycji pracowników jest też duży parking.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu telefonicznego
42 215 64 69 lub rozmowy na żywo
w siedzibie naszej firmy
w Chechle Drugim przy ul. Pabianickiej 10 – mówi właściciel firmy.

Zapraszam do polubienia naszej strony na Facebooku – dodaje Joanna Korczak – można tam znaleźć nowości w naszej ofercie i aktualne promocje na stronie korczak.com.pl

REKLAMA