Strona główna Dzieje się Dni Pabianic 2021. Harmonogram

Dni Pabianic 2021. Harmonogram

32
Przed nami 43. Dni Pabianic. Będziemy bawili się na nich już jutro (4 września). Pogoda ma dopisać. 

Jako gwiazdy imprezy wystąpią Kayah i Smolasty. W programie znalazły się również występy lokalnych artystów. Innych atrakcji również nie powinno zabraknąć.

Duża scena stanie na polu golfowym A&A Arkadia, ale to niejedyne miejsce do zabawy. Równolegle będzie trwała w pasażu „Tkalni”.

Harmonogram Dni Pabianic przedstawia się następująco: 

14.30 –  rozpoczęcie imprezy, powitanie mieszkańców przez prezydenta
15.00 – kapela podwórkowa „Dobrzanie”
15.30 – Krystian Maliszewski (tribute to Krzysztof Krawczyk)
15.50 – „Strefa ruchu”
16.00 – zespół „Gitarzyści po 40-tce”
16.40 – pokaz hip – hopu
16.50 – rozdanie nagród w turnieju golfowym o brylant A&A
17.00 – zespół „Trzeci Oddech Kaczuchy”
17.50 – pokaz jumpstyle
18.00 – Smolasty
19.15 – pokaz zumby
19.30 – wystąpienie prezydenta, podsumowanie #Hot16Challenge 2, pokaz biżuterii domu jubilerskiego A&A
20.00 – Kayah
21.20 – podsumowanie #Hot16Challenge 2
21.45 – DJ Peran van Dijk z Amsterdamu

Co jeszcze zapowiedzieli organizatorzy?

– wielka piaskownica – budowanie zamków z piasku (za najpiękniejsze zamki przewidziane są drobne nagrody)
– stoisko informacyjne – profilaktyka nowotworów
– stoisko informacyjne poboru materiału genetycznego i rejestracji DKMS (szpik kostny)
– wystawa fotograficzna Towarzystwa Miłośników Dziejów Pabianic: „Pabianice. Pandemiczny wehikuł czasu” (ekspozycja przedstawia wybrane fragmenty naszego miasta 100 lat temu i dziś)
– wystawa fotografii MOK: „Pabianickie klimaty”(zdjęcia wykonane przez fotografów – amatorów: Tomasza Holaka, Andrzeja Pałuszyńskiego i Przemysława Majewskiego)
– wystawa Muzeum Miasta Pabianic
– salon gier logicznych i stolikowych
– warsztaty twórcze dla dzieci „Masz głowę? Zrób koronę (z nagrodami za najciekawsze prace)
– wspólna zumba FITSTICKS MOVE
– warsztaty i pokazowe lekcje języka angielskiego, warsztaty plenerowe, postaci z bajek, nauka tańca, twister po angielsku
– wesołe miasteczko
– strefa gastronomiczna „Mario” – pyszności z różnych półek
– degustacje produktów ekologicznych i soków oryginalnych
– uroczysty finał XVIII turnieju golfowego A&A
– prezentacja biżuterii domów jubilerskich

Na czas trwania imprezy stanie też wiele stoisk: wyrobów pszczelarskich, z zabawkami, balonami, PCK (atrakcje i animacje dla dzieci), edukacyjne Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej, fundacji Viva i grupy Miauczykotek, Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego (wystawa prac podopiecznych), Powiatowego Urzędu Pracy (prezentacja oferty dla mieszkańców), grupy wolontarystycznej Agrafka (animacje dla dzieci), informacyjno – reklamowe „Strefy Ruchu” i inne stoiska promocyjne.

Podczas Dni Pabianic będzie można również zaszczepić się przeciwko koronawirusowi, w ramach akcji organizowanej przez magistrat i Wojewódzką Stację Ratownictwa Medycznego w Łodzi.

Ponadto odbędzie się zbiórka na leczenie Leosia Grzywy, czteromiesięcznego chłopczyka z Łodzi, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czy stalinowski limit 3000 „wybrańców” nadal obowiązuje?
Podatki wszyscy, zabawa na nasz koszt dla 3000?!?

Czy prezio już się z tego wycofał?

2000 zaszczepionych(z paszportem 😐) plus 250(jesli się nie mylę) niezaszczepionych bądź też nie mających przy Sobie owego paszportu 😐
Żal.

Żal. Niezaszczepionych w ogóle nie powinni wpuszczać.

Ciebie nie powinni wpuszczać i na dodatek wydalić z Pabianic

Zróbcie sobie getta dla zaszczepionych i sobie tam mieszkajcie, szczególnie zaszczepieni powinni popierd….lać w maseczkach wszędzie i zawsze bo są superroznosicielami i stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia

Widzę, że mieliście rację z tym 5G. Najwyraźniej wzmaga w was agresję. To pierwszy etap, przed przemianą wszystkich w zombie 😁. Ciekawe czy mówili o tym na filmie z żółtymi napisami 😁

Superroznosicielami ? Epidemiolog nam się wypowiedział 🧐

A wy zaszczepieni już sobie wyznaczajcie wizyty do lekarza. Wasza przygoda dopiero się zaczyna. A jeszcze kolejną dawkę dajcie sobie wstrzyknąć.

Pani już wyznaczyłem. Ale nie chce pani pozwolić sobie pomóc. Zasadą jest, że chory na schizofrenię paranoidalną uważa, że chorzy są wszyscy, oprócz niego. No cóż. Trudno.

I co teraz pandemi nie ma, bo uchodźców trzeba było wpuścić bez szczypawek? Nie miliona chorych???
Testy 1/10 dobrze działał u bezobjawowych, reszta fałszywie pozytywna – cytat z Ministra Zdrowia Niedzielskiego….

Pisze się „pandemii” konfederacki szurze 😁
Co do fałszywych wyników testów – poproszę źródło.

Jak co roku beznadzieja a tym większa w tym roku . Włodarze Dali się omotac pseudo pandemi i efekt będzie taki ze tylko stracą na tej imprezie .

Nie oczekujemy, że przyjdziesz. Nie żałujemy, że nie zaszczycisz nas swoją wspaniałą osobą na tej imprezie. Tobie podobni również.

Pysiu drogi… w Konstantynowie Feel i Zenek…. Zaproś rodzine i znajomych żeby zrobić tłok. Mijają lata a dni Pabianic ta sama padaka…. W przyszłym roku proponuje Joanne Moro…. Będą tłumy….

Feel i Zenek to wyjątkowy repertuar. W szczególności dla Nolana. Mam nadzieję że pojechałeś. Nic tu po tobie.

Jak już podają media wystarczyło ze dzieci poszły na rozpoczęcie roku szkolnego i przekraczając próg szkoły od razu zaraziły się covid . To jest propaganda .to po tym ich iwencie umrą całe pabianice .

Nie od razu, ale niedługo. Nie umiesz zrozumieć prostego przekazu. A tu taki mały wykresik z „wolnego” stanu Floryda, którym rządzą idioci:

241307957_301310978430452_5884364356471544138_n.jpg

Super podeślij tez taki wykresik z Izraela. Naród jak to mówi Pan Niedzielski „wyszczepiony”. Apropo Ty jesteś zaszczepiony czy jak bydło wyszczepiony?

Ostatni twój wykresik byl zrobiony przez hebrajskiego naukowca,
Ten wykresik tez jest pewnie super wiarygodny

No wykres zrobiony przez izraelskiego naukowca to wiadomo, że był oszukany. Ten jest zrobiony z danych przesyłanych ze szpitali na Florydzie, ale pewnie też jakiś oszust go zrobił.
P.S. Ja jestem zaszczepiony już od lutego.

A ty czasem ostatnio nie pisałeś żeby admin usuwał komentarze które nie są na temat!?

Idiotów szukaj w swojej rodzinie lub wśród swoich przyjaciół jeśli takich masz i się do ciebie przyznają.
Jeśli nie znasz nie obrażaj.

Chcesz powiedzieć, że ten wykres to kłamstwo ? Po czym wnosisz ?

To ty lubisz przypominać plakietke „kłamca” więc odpuść sobie tym razem. Panie znawco poprawnej polszczyzny, otóż znajdź sobie znaczenie słów coś jest wiarygodne oraz to jest kłamstwo i przestań manipulować To ty jesteś dobrze zorientowany w wykresach hebrajskich naukowców i je udostepniasz, Tu jest Polska a nie Polin, nie ma polskich lekarzy ? Polskich naukowców? Nie ma polskich specjalistów ktorzy popieraja lub neguja pomysł wstrzykiwania substancji chemicznomedycznej ? Jest całe mnóstwo i możesz czerpać do woli. Pokazujesz jakiegoś hebrajskiego naukowca i jego pismo jako prawde objawioną jak nowe prawo na kamiennych tablicach. W izraelu wyszczepili najwięcej osób i wyszedł premier… Czytaj więcej »

Wykres, który wtedy udostępniłem dotyczył właśnie szczepienia trzecią dawką. Tylko w Izraelu podawali wtedy trzecią dawkę, więc czyje badania na ten temat miałem pokazać, jak nie izraelskiego naukowca ? Polskiego ? Rosyjskiego ? U nas jest masa specjalistów takich jak Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Ich masz na myśli, czy jeszcze jakichś innych ? Stomatolog i chirurg medycyny estetycznej ma być dla mnie przykładem naukowca, który jest wiarygodny w temacie wirusologii ? A może pani profesor, która badała DNA drzew a teraz mówi, że szczepionki są złe ? A może doktor Zięba że swoim STRUKTURYZATOREM WODY za 2500 zł… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by 5G warrior

Skoro nie jestes naukowcem to jak mogłeś znaleźć 4 kłamstwa ? Czyli jesteś takim samym ekspertem jak dentysta z PSNLiN lub ekonomista niedzielski ktory dostał zwolnienie z kwarantanny żeby mógł chodzić i zarażać ludzi smiertelnym wirusem. Po co sie produkujesz !?!?!? Prosiłeś żeby administrator usuwał komentarze nie na temat a wciaż wypisujesz bzdury nie na temat. Idź do rodzicow napraw relacje zacznij sie przytulac albo zglos do Love Island moze tam zdobedziesz popularnosc ktorej masz niedosyt. I po co ciagle judzisz na Polaków wśród ktorych mieszkasz ? Jesteś monotematyczny Tylko Ty nie naukowiec znasz prawde objawiona o virusie i wszystkich… Czytaj więcej »

Bardzo merytoryczna wypowiedź 😁😁😁😁😁😁

A na twoja działalność skąd płyną pieniądze???

Wojna hybrydowa rosyjskich hakerów
Którzy są tak bystrzy, że rejestrują swoje serwery w Rosji 🙂
A serwerów nie można zarejestrować w innych państwach ?
Dziwny ten internet ktory ma granice i przypisany adres zamieszkania:-)
Ludzie spółki rejestruja na cyprze operacje finansowe przepuszczaja przez wiele firm i krajow a tu prosze rosyjskie służby odważnie udostepniaja adres IP adresy serwerow oraz przelewy i to odkrył as wywiadu 5G Warrior

Głupota prowokacja fałszywa flaga znasz te pojecia? zanim sie podniecisz kolejnym odkryciem zastanów sie czy sie nie osmieszasz?

Tak myślałem. Nic nie zrozumiałeś. 😁😁😁
False flag. Znów spisek. Tylko tyle.

Pabianice są tak bogatym miastem żeby organizować takie imprezy? Imprezy na które przychodzi w 99% patologia, która nie pracuje i nie płaci podatków!

Ale ta patologia wciąż głosuje na nich. Dostaną pieczonego ziemniaka, wodę z kranu, watę cukrowa – darmową i już są kupieni.

Pieniądze na dni Pabianic Prezydent wziął z kasy spółek miejskich a pracownicy od lat nie dostają podwyżek!