Strona główna Aktualności Długo nie był bezrobotny

Długo nie był bezrobotny

51

Krzysztof Ciebiada już znalazł nową pracę. Dotychczasowy zastępca dyrektora ds. innowacji w Zakładzie Energetyki Cieplnej dostał posadę w Łodzi.

Ciebiada został koordynatorem ds. sprzedaży energii samorządom w łódzkim PGE.

Krzysztof Ciebiada to wiceprzewodniczący sejmiku wojewódzkiego i członek rady politycznej Prawa i Sprawiedliwości.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
51 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Zaraz posikam się ze śmiechu. Człowiek bez matury obejmuje sztucznie stworzone stanowisko w spółce kluczowej dla bezpieczeństwa energetycznego kraju. Jedyne pocieszenie, że to martwe decyzyjnie stanowisko i Pan Ciebiada będzie miał ograniczone możliwości w misji szkodzenia naszej ojczyźnie. Liczyłem, że po Pani Janinie Goss partia rządząca pójdzie po rozum do głowy. Niestety zawiodłem się.

Ciekawe co na to „adam” i „ania80”, którzy niedawno szydzili jak to nasz kochany Grzesiu upchnął kogoś w zieleni miejskiej i proponowali kryteria na jedno ze stanowisk w UM by kandydat spełniał następujące warunki: „prywatna szkoła wyższa w trybie zaocznym (preferowana pabianicka), brak znajomości języków obcych potwierdzone certyfikatem i przynależność partyjna (ewentualnie rodzinna)” I co? A jakie kryteria musiał spełnić Ciebiada? Na stronach PGE (spółka z udziałem skarbu państwa) nie było nawet ogłoszenia o rekrutacji na takie stanowisko, ani tym bardziej kryteriów, jakie powinien spełniać kandydat. A jaką prywatną szkołę wyższą, choćby pabianicką i w trybie zaocznym, ukończył Pan Ciebiada?… Czytaj więcej »

szok… co tu komentować… dobra zmiana? żadna zmiana, po prostu zasada Tera K…. My w innych barwach… jak to wytłumaczyć ludziom, którzy ciężko pracują za 2 tyś żeby tacy mogli awansować i brylować

A k…, miało być tak pięknie…
A mamy jescze gorszy syf, niż było !

teraz aż obrzydzenie bierze człowieka jak musi włączyć prąd z PGE bo świadomość że utrzymuje stanowisko dla pasożyta społecznego

To siedz po ciemku nikt ci nie każe właczać prądu Pan Prezydent niech ci w wiadrze przynosi energie ,za twoje pisanie

WIĘCEJ JADU , WIĘCEJ JADU KOCHANI MIESZKAŃCY , TYLKO TO POTRAFICIE ZGNOIĆ CZŁOWIEKA. TYLE W TYM TEMACIE.

Wiecej miodu, Kochany Mieszkańcu…
Nawet tego nie potrafisz ? Broń dziewictwa pana K.C., zamast pisać puste slogany. Nie każdy i nie zawsze Twego pupila gnoił. Sam sobie, swym poczynaniem, wystawił odpowiednią laurkę. A tak na bieżąco, to może czytaj posty.
Własnie ” jhook ” analizuje za i przeciw, obiektywnie i bez gnojenia !

Ależ widzimy, widzimy, kto przez półtora roku brał pensję z kasy miasta pracując w ZEC i wysłał w tym czasie pięć maili. Widzimy też kto zlikwidował program KAWKA m.in. dla Pabianic, która miał przynieść likwidację 230 dymiących kominów w mieście. Widzimy też ciężko pracujących nad wymyślaniem nowych interpelacji i jeszcze bardzo wiele innych rzeczy widzimy.

Jak się ma wykształcenie wymienionych wyżej osób do wykształcenia K.C.?

Być może z perspektywy traktorzysty tego nie widać, ale ośmielę się zwrócić uwagę, że w tzw. „międzyczasie” były w Polsce wybory i Polacy za takie postępowanie na szczeblu centralnym wystawili rządzącym właściwą ocenę, bo dodatkowo obiecano im „dobrą zmianę”, a tymczasem mamy „dobrą kontynuację”. Można by nawet rzec, że „uczeń przerósł mistrza”, to po co nam było jeść tę żabę? Zaoszczędzilibyśmy na odprawach dla prezesów spółek skarbu państwa, a i aukcja w Janowie poszłaby lepiej. A odnosząc to do Pabianic, to przytoczę cytat z nieśmiertelnego filmu „Sami swoi”: „po co nam szukać sobie nowych wrogów, jak tu pod nosem jest… Czytaj więcej »

Psy szczekają ,karawaja jedzie dalej .Panie Krzysztofie ci ujadacze od pana Prezydenat będą zawsze szczekać ,ale to mali ludzi są .Najlepiej jak pan nic by nie robil to wtedy ujadacze byli by szcześliwi

Daleko wszedłeś ?…

Po pierwsze, bijesz pianę. Slogany, slogany. Podaj przykłady.
Po drugie, a co takiego pan K.C. zrobił dobrego dla naszego miasta, oprócz fuchy w ZEC ?

Gwoli skromnego wyjaśnienia nie tylko dla Ciebie… Każdy samorząd. Dziś państwo, to PiS.

Czytam te wszystkie kometarze i zastanawiam się ile tu jest nienawiści i zła. Tak sobie myślę , że w naszym mieście najlepiej nam wychodzi opluwanie ludzi którzy chcą coś zrobić .Niezależnie czy pan Krzysztof jest z takiej a nie innej partii to ,widać że czlowiek naprawdę się angażował w dobro miasta ,To że Prezydent i jego ekipka nie pozwolili by w tym mieście nic się nie zadziało to nie znaczy że trzeba opluwać innych .Bardzo żałuje że w tym mieście nie powstał park wodny ,ale ewidentnie widać było że Mackiewicz nie chce do tego dopuścić .Ale to że Ciebiada dostał… Czytaj więcej »

Ja, nie jestem niczyim hejterem i nie atakuję nikogo bez powodu. A powodem są najczęściej albo durne, albo własnie zawistne komentarze. Ale pan, Panie Quba, jest zagorzałym fanem pana K.C. i wielu spraw pan nie rozumie. Dał pan dowód wczesniejszymi wpisami na forum i zryli tam pana na fest.
Apel o ratunek miasta, jak najbardziej uzasadniony. Popieram.

Na pewno dostał pracę, za wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie 😀

Było tam ( w PGE ) silne zapotrzebowanie, konkretnie co do tej osoby. Tak, jak w ZEC..

Powyższy komentarz odbieram jako ironię.
Jakie doświadczenie w sprzedaży energii ma Pan K.C. ?

Dzięki za refleks. Pozdrawiam.

Parę miesięcy temu tutaj i w konkurencyjnym portalu produkowałem się w tym temacie o nieudolności tego człowieka, najpierw złamał kariere Panu Włodzimierzowi Stanek, potem wcisnął swoje cztery litery na bezproduktywny stołek w ZEC namotał coś z termami (zastępca dyrektora ds. innowacji w Zakładzie Energetyki Cieplnej z pensją około 7.000 zł (brutto)),. i poszedł sobie, ..a teraz miernote wrzucili do sprzedaży energii w potężnej firmie jaką jest PGE,….ludzie zapisujcie sie hurtem do PiS- u, jak kiedys do PZPR- u,….kariera gwarantowana ….

O jakiej karierze piszesz pana Stanka o tej ,gdzie on i jego żonka zostali dyrektorami dzięki temu że donosili do pana Prezydenta i Starosty ????????

Śmiem twierdzić, że gdyby nie Ciebiada prezydentem Pabianic byłby Stanek…

Kiepsko pan ocenił. Były plotki, że będzie wice w ministerstwie sportu. Coś nie wyszło…

Wszystko okey, ale do PiS, bym nie agitował. Z karierą różnie, a i pomyjami oblewają. Biedny pan C….

Nie widzę tu nic strasznego ,Czlowiek pracuje dalej ,a czy dostał tą prace tak czy inaczej ,a kto z was tak naprawdę nigdy nie korzystał ze znajomości i kto nie próbował .Nagle wszyscy zrobili się święci ,To takie nasze opluć zniszczyć i zrobić z kogoś złego. Człowiek działa w polityce zarywa wolne dni ,próbuje coś zrobić a tu zostaje oblany pomyjami ,Najlepiej gdyby nic nie robił kombinował ,był biedny i bez pracy wtedy było by super.Znam Ciebiadę to porządny czlowiek ,który pomaga wszystkim ,którzy go o to proszą Ale nacisnoł na odcisk naszej lokalnej władzy i musi ponieść konsekwęcje ŻENUJĄCE… Czytaj więcej »

Kurde, chyba zaraz się rozpłaczę… Pracował przedtem ( w ZEC ) i ” człowiek pracuje dalej ” ( w PGE ), ale dzięki nominacji. Ja nie korzystałem z żadnej znajomości. Nie jestem też i święty, ale i nie opluwam nikogo. ” Zarywa wolne dni ” … dobre sobie, toż to szczyt hipokryzji w tym stwierdzeniu. No i właśnie : ” próbuje coś zrobić „… Póki co, szajs z tego wielki jest. Pomaga ? Chyba tylko panu… Komu nacisnął, konsekwencje ? Przecież awansował. Żenujący jest pana wpis i tego niech pan się wstydzi najbardziej. Nikt pana C. nie niszczył. Sam się… Czytaj więcej »

A ja sobie, myślę tak : dajmy już święty spokój Panu Ciebiadzie. Chłop sobie w latach stateczny jest, więc zasługuje na odrobinę szacunku. Ma teraz ciekawą pracę zawodową, może się wykażać. Pewnie, że to się nie umywa do fotela posła, czy PP, ale zawsze coś. Oby tylko nie dołożył nam ceny za prąd. A jak się nie wykaże ( podobnie, jak w ZEC ), to może znów gdzieś awansuje. Osobiście, C., nie jest niczemu winien. To PiS skręca takie numery nie tylko kadrowe, że jak się czyta, co oni wyprawają na szczeblu centralnym, to jądra bolą z rozpaczy. Magma korupcji,… Czytaj więcej »

Jeśli jesteś ociemniały, to poproś, aby Ci przeczytali inne wpisy, nie tylko mój.
Daj se siana…

Trochę sam sobie przeczysz, bo skoro Polacy obalili poprzednie rządy, to nie po to, aby nadal było tak samo, tylko, żeby się zmieniło na lepsze. W PGE Ciebiada nie był potrzebny, bo to stanowisko utworzono specjalnie dla niego. Poza tym zwracam uwagę, że PGE jest spółką z udziałem skarbu państwa i przejrzyj sobie jej oficjalny portal internetowy a doznasz olśnienia, że żadnego naboru na to stanowisko nie było, nie było też żadnych kryteriów, jakie musiał spełniać kandydat, zatem to czysta korupcja polityczna. Nie wywyższaj też za bardzo PiS-u ponad innych jacy to oni „prawi” i „sprawiedliwi”, bo „bohater” taśm Renaty… Czytaj więcej »

jhook ?
Tak szacunku, jak i z sympatii, jedno pytanie : Ty lubisz czasami zawadzić o maliny ?
No, olej tego kręcikorbę, bo takie bzdury wypisuje, że…
Chodź na Lewityn. Na browar. Sprawdzimy, czy nas kamery namierzą.

Jak słusznie powiedział PAD: „Ojczyznę dojną racz nam dać Panie”. PAD nie rzuca słów na wiatr…
Normalna (nie protegowana) politycznie osoba z takimi kwalifikacjami, nie ma prawa się znaleźć na takim stanowisku…

W świecie realnym ( wg Ciebie ), to Ty, jesteś nierealny.
Gość zadał proste pytanie, a Ty wyjeżdżasz z zaradnością życiową. Coś Ci się porąbało.
Zaradność ? Taki przykład : był jeden facio, kuty na 4 nogi, chociaż po podstawówce. Interes kręcił na 100 fajer ! Do czasu… Teraz będzie odsiadywał tą swoją zaradnośc dłużej, niż kombinował. No i słyszałem, że jednak w mamrze już tak sobie dobrze nie radzi…

Całkowicie się z TOBĄ ZGADZAM

niech pomyśli K. Ciebiada dlaczego tak się dzieje

A ja myślę że ludzie najzwyczajniej temu panu zazdroszczą ,lub piszą tak bo są małi i mają jakieś problemy ze sobą więc ,najlepiej przyłozyć komuś ,skoro i tak jestesmy tu anonimowi

Zastanów się, zanim napiszesz…
Anonimowość nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia, jeśli jesteś rozsądny. Ja się nie obawiam, mogę podać swoje dane, ale jak trafię na chorego umysłowo, mogę mieć problemy… Bo tylko głupole biją pianę i obrażają innych bez powodu. Zazdroszczą ? Czego ? No jasny gwint ! Nabiał sobie robisz ? Czytasz wpisy ? Nie będę powielał faktów… Sam ze sobą chyba masz problemy, bo szastasz tylko sloganami. Podaj konkrety, wtedy może będziesz wielki.

celnik nic z tego nie rozumiem, co to znaczy, że Waldi, Włodek i Blondi są w „elitkach” ?

czy praca w PGE daje komfort życia

@Ziuta
Pytanie z pogranicza filozofii, ale odpowiem praktycznie.
Dla jednego taka fucha, to śmieć. Dla drugiego,to jak gdyby, Pana Boga, za nogi złapał…

Apelowałem o spokój, ale Ty znowu ryjesz, jak … w pomidorach, bo na dziko, byle się wychlastać !

A gdzie wszyscy byliście jak Prezydent załatwił żonce pracę Księgowej ,dlaczego nikt nie był zbulwersowany i oburzony ,czemu nie pisaliście o układach ?????? Jak Mackiewicz załatwia prace kolegom ????? A no dlatego że ci którzy tak krytykują to służby pana Grzegorza

Ja, nie jestem żadna i niczyja służba. Może Pani ? Wkurza mnie korupcja polityczna PiS, bo to własnie oni szli ze sztandarami do wyborów, że nigdy żadnego szajsu w Polsce. I co ? Mamy jeszcze gorsze szambo !

Żona prezydenta jest księgową. Została zatrudniona jako księgowa. A jaka jest twoja moc, Aniu?

masz rację nie dziwi, gdy geodetę zatrudni się w pracowni geodezyjnej, lekarza w przychodni czy nauczyciela w szkole itd.

Przepraszam za wkręt, ale zapomniałeś dodać, że właściciel szwalni może być koordynatorem w PGE…

cytuję ciebie ” Róznica z Ciebiadą jest taka, że czy pracuje w PGE czy nie to z głodu raczej nie umrze ponieważ radził sobie w życiu realnym dużo wcześniej „

czyli radzi sobie dalej

” Radzi ” ? No, nie przeginaj… W żadną stronę. To się nazywa korupcja polityczna.
Wczoraj media centralne dały info, że kolegówna Jaro, pani G., dostała fuchę w następnej radzie nadzorczej. Za co ? Poczytaj…

Cała prawda.
Jeszcze jakiś komentarz ?
No, może mój…
To tak, jak ja. Uwielbiam dziewczyny, czasami procenty, z Bogiem róznie bywa i chciałbym zostac księdzem.
Ale pogardzam srodze pedofilstwem, judaszostwem i złodziejstwem.