Strona główna Aktualności Z miasta Darmowy internet na Lewitynie

Darmowy internet na Lewitynie

5

Można już korzystać z bezpłatnego hot-spotu na Lewitynie.

Bezprzewodowy zasięg do mostu. Koszt montażu i transmisji wzięła na siebie oferująca usługę firma Alfaline. Urząd Miejski i MOSiR nie ponoszą kosztów.

Aby podłączyć się do sieci musimy wyszukać nadajnik o nazwie „Hotspot-Lewityn”. Połączenie nie wymaga podania hasła. Otwierając jakąkolwiek stronę, zostaniemy przekierowani na stronę do logowania się do sieci – trzeba zaakceptować regulamin, aby móc korzystać z sieci. Przepływność 10MB/s. Maksymalny czas trwania sesji to 60 minut, po tym czasie użytkownik musi ponownie zalogować się do sieci.

 


baner-art

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Uwaga !
Jako, zaciekle atakowany przez PiS-owskich pachołków za obiektywizm, spieszę poinformować, że pierwszym wnioskodawcą w sprawie Netu na Lewitynie, był właśnie radny PiS i chwała Gościowi za to ! Nawet jego inicjałów boje się podać, aby na nas razem, nie wieszali psów…
Podziekowania dla ” Alfaline „.

To ja ich też nie podam, żeby nie było !!! 😀

Nareszcie jeden Pan z klasą. Tak trzymać !

A kto będzie odpowiadał za wypisywanie obraźliwych komentarzy (z tego hot-spota) na urzędasów z miasta, za pobieranie i udostępnienie plików, hacking itp. ? poważnie pytam :). Osobiście uważam że w dzisiejszych czasach hot-spot to tylko marketing w stronę pospulstwa. tak naprawdę nie potrzebny. Chyba już każdy ma net w komórce? każdy może sobie ten net na tableta czy lapka bezpiecznie udostępnić.

Nie wszyscy mają Net… Chyba za ubiegły rok, w dostępności do Netu, jesteśmy na 26 miejscu w Europie, nawet za Rumunią… Obraźliwe komentarze ? Brrr ! To straszne, że coś takiego funkcjonuje ! No, ale głupoli nie brakuje… Chyba trzeba polegać na ” kulturze ” narodu. Ale nawet comments in epainfo dowodzą, że Kultura jest obca Polakom. Zamiast merytoryki i argumentów – opluwanie bez powodu.Trzeba paru pokoleń, przy odrobinie szczęścia…. Ale tutaj, jeszcze nie jest najgorzej. Niech Pan zajrzy na centralne szmatławce, tam dopiero szambo ! A w ogóle, chodziło o Net na Lewitynie i jest. 10 Mb/s to minumum… Czytaj więcej »