Strona główna Aktualności Polityka Czytelnicy EPAinfo ocenili Mackiewicza

Czytelnicy EPAinfo ocenili Mackiewicza

29

Przy okazji głosowania radnych nad budżetem miejskim na 2018 rok uruchomiliśmy sondę dającą możliwość oceny działań Grzegorza Mackiewicza. 72% czytelników pozytywnie odbiera pracę prezydenta. 

W głosowaniu wzięło udział blisko 500 osób, a aż 72% zagłosowało na jedną z dwóch pozytywnych ocen – „Super, to mój prezydent” (36%) oraz „Jest ok” (36%). Natomiast 23 % czytelników jest niezadowolonych z działań Mackiewicza.

Niemal pewne jest, że Grzegorz Mackiewicz będzie ubiegał się o reelekcję, a jego kandydaturę poprą środowiska związane z Platformą Obywatelską i SLD. Jedynym obozem, który może przeszkodzić w tych planach jest Prawo i Sprawiedliwość. Nie wiadomo jednak, kogo partia wystawi do wali o fotel prezydenta. W poprzednich wyborach nazwisko kandydata poznaliśmy dopiero na 2 miesiące przed dniem głosowania.

Jak oceniasz działania prezydenta Mackiewicza?
 • Super, to mój prezydent 36%, 169
  169 36%
  169 - 36% procent głosów
 • Jest ok 36%, 169
  169 36%
  169 - 36% procent głosów
 • Zupełnie nie podoba mi się, jak zarządza miastem 13%, 61 Głosy
  61 Głosy 13%
  61 Głosy - 13% procent głosów
 • Kiepsko, powinien się bardziej postarać 10%, 48
  48 10%
  48 - 10% procent głosów
 • Nie mam zdania 5%, 24
  24 5%
  24 - 5% procent głosów
Liczba głosów: 471
20 grudnia 2017 - 26 grudnia 2017
Głosowanie zakończone

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No, jasny gwint. PMP, chyba miejsca pomylił o szykownym wdzianku na średnio pusty baniak, nie wspominając !

Podobno pabianicki Kim Dzong Un urzędnikom ściął premie za to, że za mało glosowali i nie ma 99 proc jak w Korei Północne. Taka sonda to żaden wyznacznik, wystarczy mobilizacja podległych służbowo i jest wynik. Wybory pokażą że ludzie mają dość Grześka lansera.

Podobno a faktycznie, to dzień do nocy.
Koreę Płn., to nam PiS szykuje.
A sonda – prawda – żaden wyznacznik, ale nie przesądza o służbowej mobilizacji. Wg sondażu Tusek wygrywał w cuglach a przerżnął z sp. L. K.. Natomiast wybory zależą od suwerena, jest nieprzewidywalny i lanser to nie dogmat dla wyborców ! Kto wybrał 2 razy Z. D. na PMP a później Macka ? A dlaczego nie wybrali K. C. ?

Haha, wirtualne poparcie dla psychoterapii prezydenta :D. Niech wyjdzie do ludzi i usłyszy, jak go „lubią”. U mnie na Krakowskiej by musiał uciekać, tak ludzi zawiodl, bo nie zrobił asfaltu. Żenada. Mackiewicz musi odejść!!!

Wola suwerena !

Stanek miał więcej polubien na facebooku pod życzeniami niż ten Dychto 2 oddanych głosów w sondzie

Pisałem w odpowiedzi do ” witcherx ’ o sndażach, a ty Wisłę kijem zawracasz !
Zdziwiłbyś się kto i za co na F-b ma ” polubień ” !

Yago, a ty wynajęty przez urząd miasta hejter? Niedługo zaczniesz z lodówki wyłazić ale rzeczywistość trudno jest zaklinać. Tak, że klikaj dalej, urząd sypnie grosza byle tylko pokazać „moc” Mackiewicza, wszak wybory blisko

Te,Nolan, ty się ode mnie od… !
Nie jestem niczyim hejterem, to raz ! Dwa : po twoich wpisach widać, że jesteś pisdzielczym trollem ! Trzy : ja z lodówką sobie poradzę, a ty masz ciągłe zanurzenie w pisiowym szajsie i kaczym szambie !
Szczęśliwego Nowego Roku 2018.

W waszym szambie już pływałem… 8 lat i starczy!

A to ilość lajków na FB decyduje o tym, czy ktoś nadaje się na prezydenta?
A ci, którzy lajkują swoje własne posty zwiększają swe szanse? 🙂

Stanek, dodał do swoich życzeń 92 użytkowników, co zwiększyło ilość polubień razy 92.
Wynik w granicach normy.

Po raz drugi już nie poprę ,jak zawsze dużo mówił a mało zrobił ,rondka przy sp 3 nie wybaczę .
Poprzednik ma racje odnosnie garniturów /ale w innym kontekście ,zarabiają dość przyzwoicie a garnitury mogliby Panowie zmienić ,myśle ze niektórzy to jeszcze maja z poprzedniego wieku ,będąc w urzędzie jak zobaczyłem to …jak można mieć brudne buty i taki garnitur wstyd

Twój głos to pikuś, tylko ambicja !
Nie szata zdobi człowieka !

I wszystkim podległym urzędnikom nakazano klikanie w sondzie. Widać tak dział PR. Urząd i podległe spółki to około 300 ludzi. Tyle samo ile tak „ochoczo” zagłosowało jaki to super prezio 🙂 Chyba już więcej mądrym ludziom nie trzeba tłumaczyć ?

irena, nie oceniaj innych swoją miarą. 😉

Kandydata porze KC PO i lewica i… wszystko jasne. NIE, DZIĘKUJĘ. Od 1989 r te formacje rządzą miastem. Efekty każdy pabianiczanin zna. Brud, smród i kamieni kupa… Na kontynuacje nie głosuję

Poprzednie wybory samorządowe w Pabianicach wygrał pis! Nie wiedziałeś o tym? „Rządzą” miastem już 3 lata!

Tołdi przespał ten okres. Tak hucznie świętował wygraną.

PiS rządzi miastem? Ciekawe rzeczy opowiadasz. To, że wygrał nie znaczy że rządzi. Niestety twoi ziomale z BSR skumali się (jak zawsze) właśnie z Kc PO i lewicą po to by dzierżyć stołki nadal. Niestety ale to jedyne co potrafią. Doić miasto i trzymać ryje przy korycie. Wierzę, że to na szczęście dobiegnie końca w 2018 roku!

Wygrali a nie rządzą? To tak jak jajca – biorą udział a nie wchodzą. Cały pisiowy pabianicki gang olsena hihihi

Pamiętam, że po wyborach pis miało w radzie miasta bezwzględną większość i żadne koalicje bsr-u, po czy lewicy nic by nie dały, gdyby kilka osóob z pis-u zwyczajnie się nie skur…ło, ale o tym to już nie napiszesz, co?

Przejrzeli na oczy że komuna wraca i opuścili towarzyszy z nowego PZPR.

Coś musiało być na rzeczy w rządach wierchuszki Pisu skoro tyle osób odeszło.

PiS porzuci władzę. 13 radnych, wiceprezydent. Brakło im odwagi do rządzenia. Obrazili się i zabrali zabawki z piaskownicy

Panu Prezydentowi z PO i N. już podziękujemy …

Po rozkładzie wyników sondy wniosek jest jeden. Kazali 169 podległym urzędnikom z ratusza, a tylu około ich jest, zagłosować z poparciem dla prezydencika. Jeżeli można było tylko raz głosować z jednego komputera (czyli nr IP) to ci sami urzędnicy musieli zrobić to samo z komputera w domu 🙂 Stąd równa 169 ilość głosów w pierwszym i drugim wierszu. Śmiech na sali 🙂
Niech się cieszą tą wirtualną popularnością. Zapraszamy na ulicę o poparcie zapytać … !!!

Kolejny, co mierzy swoją miarą. Jeśli ty tak robisz, jak opisałeś, to twoja sprawa, sherlocku. 🙂

Mackiewicz to człowiek Platformy, skompromitowanej partii aferzystów! Udaje tylko niezależnego, a jest na pasku lokalnych bonzów PO i nie podskoczy wyżej. Stoi za nim jeszcze aktyw postkomuny z SLD i broniący stołkow razem BSR, który niszczy miasto od 2002 roku. Jak ma Mackiewicz takich sternikow to zaprowadzi Pabianice tylko na mielizne.