Strona główna Aktualności Z miasta Co tam się wyprawia?

Co tam się wyprawia?

4

Pielęgniarka zamieniła salę chorych w gabinet kosmetyczny i robiła sobie paznokcie? To zdjęcie wzburzyło internautów. Jak było naprawdę?

Na najpopularniejszym pabianickim fanpage’u Spotted: Pabianice, opublikowane zostało zdjęcie z sali chorych oddziału psychiatrycznego. Na zdjęciu widać jak jedna z pielęgniarek trzyma rękę w lampie UV do utwardzania paznokci.

Otrzymaliśmy odpowiedź w sprawie zamieszczonego zdjęcia.

Pielęgniarka widoczna na zdjęciu miała zerwany paznokieć (potwierdzone dokumentacją medyczną) zabezpieczony ochroną hybrydową. Osłonka uległa uszkodzeniu, więc pielęgniarka poprosiła jedną z pacjentek zajmujących się pielęgnacją paznokci (jest to dopuszczalne na tym oddziale) o podklejenie tej osłonki. O wszystkim wiedziała siostra oddziałowa, a cały zabieg trwał około 10 minut podczas przerwy śniadaniowej. Przepisy w służbie zdrowia zabraniają pielęgniarkom pracować w tipsach, umalowanych paznokciach, a nawet nakładać odżywkę.

REKLAMA
Poprzedni artykułCzy to morderstwo?
Następny artykułZatrzymano podejrzanych o zabójstwo. Pies wpadł na trop
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

no i super 🙂 sprawa wyjaśniona hehehehe

bombowy artykuł, gratuluję zmysłu zawodowego jak i niebywałego doświadczenia oraz wyjątkowej specjalizacji w szukaniu dennych tematów na pseudo-artykuł. O takiej polsce wszyscy marzyliśmy, bardzo miło czyta mi się takie artykuły a następny poproszę o ludziach krojących chleb łokciem, doszły mnie słuchy-legendy o istnieniu takich mistrzów. Zapewne ten komentarz nie przejdzie moderacji ale do dzisiaj nie wynaleziono leku na ból pewnej części ciała. Pozdro dla kumatych. Pozdrawiam serdecznie, wierny czytelnik.

Pietrek jak ty tam rządzisz …..

Tak, tak. Jakie piękne sprostowanie. Ciekawe, ile w nim prawdy.