Pasażerowie tramwajów 41 znów mają pecha, gdyż musieli przesiąść się z nich do zastępczych autobusów. Tym razem powodem jest awaria sieci trakcyjnej. 

Do zatrzymania doszło po godz. 10 na ul. Łaskiej przy skrzyżowaniu z ul. Wiejską. Zawinił kierowca samochodu ciężarowego, który uszkodził przewody. Nie działa sygnalizacja świetlna.

W rezultacie tramwaje zostały zatrzymane w obydwu kierunkach. Skrzyżowanie Łaska – Wiejska w kierunku miasta jest zablokowane. Na miejsce zdarzenia wyjechały policja i straż pożarna.

Łódzkie MPK, obsługujące trasę Pabianice – Łódź, podjęło decyzję o uruchomieniu autobusowej komunikacji zastępczej – od Dużego Skrętu do dworca PKP. Z Łodzi do Dużego Skrętu tramwaje linii 41 jeżdżą bez zakłóceń. Ruch na całej trasie będzie wznowiony za zgodą służb miejskich.

 

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Polak „wstał z kolan” i nawet nie wiedział, że jest taki wysoki.

Znowu jakiś „debil” zadzwonił pod numer alarmowy i wyslali wszystkie sluzby. Brakuje tylko informacji o pgotowiu ratunkowym.

Wielka szkoda, że Cię nie było na miejscu i nie złapałeś się za przewód trakcji tramwajowej. Jednej wszy społecznej było by mniej.

Od przewodów trakcji tramwajowej nie jest „pogotowie wod-kan”, nie wiem czy łapiesz temat?

Byłem na miejscu i nie było „pogotowia wod-kan”. Na zdjęciach także nie widać.

Boże widzisz i nie grzmisz.. inteligencja -100.

Zamiast pojechać po debilu za kółkiem, to komentarze poszły w kierunku służb. Nie ma co.