Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja Całodobowa siłownia w Pabianicach. Otwarcie 10 czerwca

Całodobowa siłownia w Pabianicach. Otwarcie 10 czerwca

8
Just Gym – całodobowa siłownia wraz z zajęciami fitness zostanie otwarta w Centrum Handlowym ECHO już o północy z wtorku na środę. 

Powierzchnia klubu robi wrażenie. To blisko 1500 m² zagospodarowanych nowoczesnym sprzętem do ćwiczeń. O wielkości siłowni może świadczyć chociażby ilość ławeczek płaskich (15  sztuk) czy bieżni (24 sztuki).

Jak będzie funkcjonował Just Gym? 

Siłownia dla klientów będzie otwarta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Aby wejść do środka (wejście przy Euro RTV AGD) nie będzie potrzebna plastikowa karta, ani „odhaczanie” się w recepcji klubu,  bo system przy wejściu rozpozna nasz odcisk palca i otworzy specjalną śluzę.

Just Gym honoruje też karty MultiSport, Fitprofit i OK System, ale posiadacze tych wejściówek (z wyjątkiem OK System) mogą korzystać z klubu tylko podczas obecności personelu – od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-22.00 oraz w weekendy w godz. 8.00-20.00.

Jednak, żeby móc ćwiczyć w Just Gym w każdej dowolnej godzinie, wystarczy kupić karnet. Cena promocyjna (do otwarcia) to jedynie 59 złotych. Później karnet open (na siłownię i zorganizowane zajęcia) będzie kosztował 69 złotych. Opłata wpisowa wynosi 39 złotych.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gdybym nie był leniwym grubasem to bym się zapisał.

Czy w siłowni jest Sauna?

Nie ma

to wielka szkoda…

Szkoda, że nie ma kortów do squasha …. formownia by dostała po D0p!e 🙂

a w sukcesji też jest siłownia??

W sukcesji jest fit fabric. Ale to Łódź.

Ceny karnetów podali, ale jaki okres są ważne, to już nie. 😁