Strona główna Aktualności Polityka Były policjant odmówił, seniorka była chętna

Były policjant odmówił, seniorka była chętna

8
Grażyna Nowak

Grażyna Nowak została radną powiatową. Zajęła miejsce Krzysztofa Habury, który 15 października został wybrany do Sejmu RP. 

Według liczby zdobytych głosów miejsce Habury powinien zająć Tomasz Łuczak, były policjant służący w pododdziale antyterrorystycznym i właściciel agencji ochrony. Ten jednak odmówił i do rady powiatowej weszła kolejna osoba z listy, czyli Grażyna Nowak.

To 71-letnia działaczka społeczna. Przez dwie kadencje pełniła funkcję przewodniczącej Miejskiej Rady Seniorów w Pabianicach.
Nowa radna, jest od 16 lat na emeryturze, udziela się w klubach senioralnych.
Kolejne wybory samorządowe odbędą się w kwietniu 2024 roku.
REKLAMA
Poprzedni artykułPoseł Habura pokazał oświadczenie majątkowe
Następny artykułProkuratura wydała komunikat ws. śmierci lekarza
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Niby „pomagać i chronić”, a on odmówił. A ona była chętna.

Nie znam tej Pani i moja uwaga nie odnosi się do Niej osobiście ale uważam, że w pewnym wieku należy nie podejmować wyzwań odnoszących sie do całokształtu życia danego regionu w którym to żyje dużo więcej osób w wieku do 40 lat niż tych po 65. Przykładem jest miasteczko we Włoszech gdzie po ulicach poruszają się samochody z prędkością 20 km/h a w radzie miasta średnia wieku radnych to 73 lata.

każdego z nas to czeka „wiek „ i tu nie podejmuje tematu ale …ale jak można po raz kolejny sadzać w Tym Wieku osoby do rady powiatowej …gdzie są młodzi ? Ambitni ? którzy wiedzą czego brakuje jeszcze w jakoś żyjącym mieście.Jak chcecie żeby były inwestycje ,żeby cokolwiek się działo ?

To głosuj na młodych

sorcia ,młodzi czekają na imprezki w jagodnem albo gdzie indziej ,MUSZĄ BYC W POGOTOWIU jak nastąpi alert od tuskoidów!! A pozatym oni młodzi mają się zajmować jakimiś bzdetami co tam zrobić dla powiatu- miasta ???PRZECIEZ TO TAKIE OBCIACHOWE,takie oldskulowe, one młode chcą śmietankę latte wegańską spijać !!!Pisownia specjalna młodzieżowa tak o tym czytałam ,że one młode takim językiem się porozumiewają.SKORO KOBITKA MA SIŁĘ NIECH DZIAŁA!!

Longina, pora wziąć leki.

Longi, aż chciałem powiedzieć „jakim językiem Pani włada”, niemniej ugryzłem się w język widząc przedostatnie zdanie.

Ludzie starsi mają doświadczenie. Młodsi – przyszłość. Zawsze musi być równowaga pomiędzy tymi grupami.

Paniom się nie odmawia…