Strona główna Dzieje się Życie szkolne Boston House – angielski dla każdego

Boston House – angielski dla każdego

0

Szukasz szkoły językowej dla swojego nastolatka? Chcesz, by Twoje dziecko poznało język obcy lepiej niż w szkole? A może to właśnie Ty chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do swobodnego komunikowania się po angielsku, niemiecku czy hiszpańsku? Boston House w Pabianicach przyjmuje zapisy na trwający już rok szkolny. 

– Uwielbiam kontakt z ludźmi, a nauczanie to moja pasja – mówi Alicja Ratajczyk, lektorka języka angielskiego oraz właścicielka szkoły językowej Boston House. – Wiele lat temu podjęłam decyzję o otworzeniu własnej szkoły. Była to jedna z najlepszych, jakie podjęłam. Możliwość przekazywania wiedzy i otwierania młodzieży na świat, po dziś dzień sprawia mi ogromną satysfakcję.

Takich też lektorów w swojej szkole zatrudnia pani Alicja. Pełnych pasji, kochających ludzi, otwartych i kreatywnych. W Boston House, w zależności od potrzeb, jest ich 10. To także native speakerzy z różnych zakątków świata.

– Galina pochodzi z Rosji i uczy języka rosyjskiego. Noe jest z Meksyku. To lektor hiszpańskiego. Roohi jest z Indii i uczy języka angielskiego.

Co ciekawe, w Boston House prowadzone są także zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców. Lekcje odbywać mogę się w systemie grupowym lub indywidualnym. Z takiej możliwości w szkole przy ul. Grobelnej 7 skorzystali już mieszkańcy m.in. Dubaju, Włoch oraz Indii.

– Nasze zajęcia to oferta dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Angielski w Boston House jest w pełnym wachlarzu poziomów, co wynika z zapotrzebowania na ten język. Warto pamiętać, że angielski wszędzie jest potrzebny. Jesteśmy nim wręcz otoczeni, dlatego też dobrze jest umieć się nim posługiwać – mówi pani Alicja.

To, co jednak bardzo cieszy właścicielkę Boston House, to postępy w nauce języków obcych, które zauważa u swoich podopiecznych.

– Dzieci i młodzież są u nas w szkole na różnych poziomach zaawansowania. Kurs czy zajęcia indywidualne są dużym wsparciem. Zdobyta wiedza z pewnością przydaje się i w olimpiadach, i w konkursach i po to by, zdobywać lepsze oceny. Sam kurs to spotkania dwa razy w tygodniu po 90 minut. Aby nauczyć się języka potrzebny jest czas, trzeba się osłuchać. Dobre wyniki w nauce to zasługa naszej pomocy, ale przede wszystkim ucznia, który stara się i ma dobre chęci – mówi lektorka.

Zajęcia w Boston House przy ul. Grobelnej odbywają się od poniedziałku do piątku, od rana, dosłownie do wieczora. Lekcje zaczynają się już o godz. 9.00 i trwają nawet do 21.00. W soboty także trwa tu nauka. Ilość grup, ich liczebność oraz grafik, dostosowywane są do potrzeb kursantów.

– Od początku istnienia mojej szkoły dbam o to, by poziom nauki w Boston House był dobrany pod indywidualne możliwości moich uczniów. Bez względu na to czy mowa o dzieciaczkach, młodzieży czy osobach dorosłych. Dopiero takie podejście pozwala naszym kursantom w jak najlepszy sposób przyjmować nową wiedzę, którą z czasem będą mogli wykorzystać w życiu codziennym. Zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie Pytania dotyczące kursów oraz samej szkoły – dodaje Alicja Ratajczyk.

Informacje dotyczące Boston House, kursów oraz cen, dostępne są na stronie internetowej szkoły. Newsy dotyczące codziennego życia szkoły znajdziecie na Facebook’u oraz Instagramie.

Boston House Szkoła Językowa
ul. Grobelna 7,  Pabianice
I piętro, lokal 101 i 103

kontakt:
tel.  660 160 294
email:
biuro@bostonhouse.pl

 

 

REKLAMA