Strona główna Na sygnale Wypadki Bohaterską postawę przypłaciła życiem. 33-latka spadła z wiaduktu

Bohaterską postawę przypłaciła życiem. 33-latka spadła z wiaduktu

7
33-letnia pabianiczanka chciała ratować ofiary wypadku na obwodnicy Lublina. Niestety, podczas przechodzenia na drugą nitkę jezdni spadła z wiaduktu. Zginęła na miejscu.

Do zdarzenia doszło po północy na S-12. To obwodnica Lublina. Jak wstępnie ustalili policjanci kierującemu Mercedesem Sprinterem podczas jazdy pękła opona. Auto przewożące warzywa i owoce przewróciło się na bok. Kierujący oraz pasażer zostali przewiezieni do szpitala.
W tym czasie drogą S-19 w kierunku Warszawy ciężarówką jechała 33-letnia pabianiczanka.

– Widząc zdarzenie na sąsiedniej drodze zatrzymała pojazd i po przejściu przez jezdnię przeskoczyła przez barierki oddzielające obie drogi. Kobieta najprawdopodobniej nie zauważyła, że znajduje się na wiadukcie, a pomiędzy barierkami znajduje się pusta przestrzeń o szerokości ok. 1,5 metra. Skacząc przez barierki wpadła w szczelinę i spadła z wiaduktu o wysokości około 14 metrów – relacjonują zdarzenie policjanci.

Kobieta zmarła na miejscu zdarzenia. Policjanci wyjaśniają teraz szczegółowo przebieg i okoliczności obu wypadków.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułJesteśmy bogatsi. Przynajmniej w rankingach
Następny artykułŻegnamy stary amfiteatr. Ławki już zniknęły
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Bardzo dziękuje świętej pamięci Pabianiczance za chęć pomocy gdy zobaczyła wypadek Rodzinie zmarłej składam wyrazy głębokiego współczucia Warto pomagać ! Choć smutek i łzy napływają do oczu ze tak wielka strata młodej pani Kierowcy to myśle ze Miłosierny Bóg przyjmie jej dusze do Raju Odpoczywaj w pokoju Do zobaczenia w wieczności

Swojego boga zachowaj dla siebie.

Samobójstwo ? Nieszczęśliwy wypadek ? Tak bez latarki poszła, nie sprawdziła co jest dookoła ?

Może dajmy ŚP.Spokój.[*]Takie komentarze nie są na miejscu!Dobre serce,pomoc.Często równa się z….Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Czy to postawa bohaterska , raczej obowiązek wynikający z uczestniczenia w ruchu drogowym i tzw odruch ludzki. Trzeba pamiętać o tym , że tylko żywy ratownik przyniesie nam pomóc.

NYC BOY + ROBERT : Troszeczke pokory Nie znasz kobiety nie oceniaj. Zrobiła to co większość ludzi ratując innych powinno zrobić. Jednak wy zaliczacie się do grona które robi focie przy takich sytuacjach i podaje na Fb a pózniej głowa w drugą stronę. Zycze wam by w podobnej sytuacji nikt tej głowy nie odwracał. Przypis o Bogu i Latarce zostawcie dla siebie. Moze czasami bedziecie potrzebowli Boga i Latarki by otrzymać pomoc.

Pokora w temacie absolutna, ale coś poszło nie tak, czegoś zabrakło…