Strona główna Na sygnale Wypadki BMW dachowało na drodze do Lutomierska

BMW dachowało na drodze do Lutomierska

20
Cztery młode osoby (od 14 do 21 lat) podróżowały BMW, które wpadło w poślizg i dachowało w Prusinowicach. Kierujący autem był po spożyciu alkoholu.

Po godz. 23.00 samochód pędził w stronę Lutomierska. Na jednym z zakrętów BMW wpadło w poślizg. Młody kierowca (20 lat) nie opanował pojazdu i dachował.

Ranne zostały dwie osoby, w tym kierujący, (ma uraz głowy) oraz pasażer. Poszkodowanym pomocy udzielały dwie załogi pogotowia ratunkowego i straż pożarna. Ranni zostali przewiezieni do szpitali w Łodzi i Pabianicach.

Kierujący 20-latek zanim wsiadł za kółko pił alkohol. Podczas policyjnej kontroli „wydmuchał” 0,4 promila. Jest to jazda „po spożyciu alkoholu” kwalifikowana jako wykroczenie drogowe. Policja zabrała mężczyźnie prawo jazdy.

Droga w tym miejscu była nieprzejezdna.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

rotfl

3673b2a0ac5a.jpg

Extra chłopaki weszli w dorosłość!

Nie może być…

Spieszmy się obserwować samochody BMW na ulicach – tak szybko ulegają wypadkom..

Jeszcze jeden złom mniej

Tańsze części będą do mojej buni 🙂

Tak trzymać panowie, może następnym razem się uda. Nie no tak na serio to należy was napierdalać na 18. urodziny może coś dotrze.

driftowanie..,:) nauka nie poszła w las! widać piłowanie rzęcha w nocy na strzelnicy nijak się ma do wyprowadzania auta z poślizgu. I znowu trzeba utalentowanego młodego mistrza wyciągać zza kokpitu sportowego auta a sportowe auto z pola kukurydzy!:)

Driftowanie na strzelnicy nic do tego nie ma. Na tym łuku to tylko prędkość odgrywa główną rolę

Ja wiem, ale ile razy ktoś napisze na spotted, że znowu ktoś gdzieś w Pabianicach próbuje przebić bariere dzwięku swoim oplem kadetem ze sportowymi naklejkami „Hot Wheels”, to tyle razy w komentarzu zwrotnym będzie napisane
-A gdzie mamy się uczyć wyprowadzać auto z poślizgu..,?
Osobiście proponuję młodym kierowcą rozpocząć naukę nie od „wyprowadzania auta z poślizgu” a od doskonalenia umiejętności dostosowania prędkości do panujących warunków na drodze. Może okazać się wtedy, iż po opanowaniu tej umiejętności zminimalizujemy ryzyko wpadniecia w poślizg a następnie w pole kukurydzy:)

Albo je zwiększy… Wystarczy pośpieszny z przeciwka ścinający zakręt, tir na wąskiej drodze i kiepskie pobocze, boczny wiatr i załadowana przyczepka na haku, … Wiele jest możliwych przyczyn poślizgu, a niewiele ma związek z głupotą i alkoholizmem. Wystarczy gwałtowny skręt kierownicą, bez obeznania z poślizgami lecimy przed się patrząc z której strony wejdzie twardo. Każdy kierowca powinien zrobić ósemkę w dryfcie, bączki, zawracanie na ręcznym i pół kółka z wstecznego. Tego powinni wymagać na egzaminie.

Każdyn jedyn kierwoca powinien zaczunć od zawieszenia i opun. A najwazniejsze są opuny, by nie byłu łyse.

Szkoda chłopaka. Miał już pusto we łbie, to teraz jeszcze ten uraz głowy.

Ach te BMW . Producent coś pomylił

BMW BRAK WYOBRAŹNI MÓZGOWEJ!!!!!! Do tyczy wszystkich posiadaczy tych aut!!!!

Większego PUSTEGO ŁBA nie ma jak ty

A katowałeś kiedyś? Posiadaczu?

„Policja zabrała mężczyźnie prawo jazdy.” Komu?

Znów asfalt nieoczekiwanie i podstępnie zaatakował młodego ułana w BMW. Szarża się nie udała, a tak chciał zaimponować…

Wszystko ma znaczenie, guma fura brawura stan auta stan drogi głupoty prowadzącego, ale jak sie zaczyna od 100 kM i RWD „to efekty są”