Strona główna Aktualności Z miasta Będzie asfalt na ul. Garażowej

Będzie asfalt na ul. Garażowej

4
Urząd Miejski w Pabianicach poszukuje wykonawcy remontu ul. Garażowej o długości 152 metrów, która znajduje się na tyłach Szkoły Podstawowej nr 14. 

Oprócz wymiany nawierzchni na asfaltową wyznaczone zostaną miejsca postojowe wzdłuż
ogrodzenia Szkoły Podstawowej nr 14. Wykonawcy mogą składać oferty do 5 lipca. Termin realizacji to 45 dni od dnia podpisania umowy.

– Remont ul. Garażowej usprawni dowożenie dzieci do szkoły, przeniesie częściowo ruch z ul. Ostatniej i zwiększy liczbę miejsc parkingowych na osiedlu – mówi Aneta Klimek, rzecznik prasowy ratusza.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułPomnik musi zniknąć. Jest konkretna data
Następny artykułNie żyje perkusista pabianickiego zespołu Crazy
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A teraz zastanówmy się czyj to okręg wyborczy i robi sobie już podkład pod zbliżające się małymi krokami wybory samorządowe 🤔

czterdzieści lat temu chodziłem tam do szkoły. nie mieszkam w rejonie, ale uliczkę i siatkę, którą się uciekało na wagary do pobliskich bunkrów rozpoznałem od razu! widać pół wieku nikt tam doopy nie ruszył z remontem :). panie w takim tempie to…

ul. robotnicza, ul. odrodzenia 60 lat nie remontowane, ulice, którymi rodzice dowożą dzieci są pełne dziur a będzie remont ul. garażowej, kpina, ciekawe kto tam ma garaż?

Inwestycja (jej ogrom) na miarę tej metropolii.