Strona główna Styl życia Ameryka szaleje! W całym kraju pojawiły się kolejki.

Ameryka szaleje! W całym kraju pojawiły się kolejki.

0

Już wieczorem odbędzie się losowanie Amerykańskiej Loterii Powerball, w której do wygrania będzie astronomiczna kwota 310 milionów dolarów, co w przeliczeniu na naszą walutę daje nam kwotę wynoszącą ponad 1,3 miliarda złotych.

 

Obecnie jest to największa Kumulacja w grze Lotto na Świecie, a ostatni raz tak wysoki poziom nagrody w tej loterii miał miejsce w pierwszej połowie poprzedniego roku.

Wygranie takiej kwoty uplasowałoby nas automatycznie w pierwszej 40 najbogatszych Polaków, a same odsetki w banku dałyby nam miesięczną ‘pensję’ na poziomie około 4 milionów złotych…

Powerball, jak również druga największa loteria w USA – MegaMillions, są już od jakiegoś czasu dostępne również w Polsce, za pośrednictwem platformy Lotto – World Lottery Club.

Dzięki korzystaniu z platformy World Lottery Club, gracze z Polski mogą brać udział w największych loteriach na Świecie, bez potrzeby bycia fizycznie w kraju w którym odbywa się dane losowanie. Dodatkowo, cała strona jak i obsługa klienta dostępne są w języku Polskim.

Firma World Lottery Club ma specjalną ofertę niedostępną w żadnej kolekturze.

Każdy nowy gracz, który zakupi chociaż 1 zakład na dzisiejsze losowanie Powerball, otrzyma 2 zakłady zupełnie gratis! Dasz sobie szansę na zostanie Milionerem?

KLIKNIJ TUTAJ ABY ODEBRAĆ 2 DARMOWE ZAKŁADY POWERBALL

REKLAMA
Poprzedni artykułNiebezpieczne powietrze nad miastem
Następny artykułWalczy każdego dnia
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments