Sklep rowerowy Alpina przy Moniuszki 122 (dawniej działał tam Bicykl) powiększył przestrzeń sprzedażową i oferuje 200 modeli jednośladów dostępnych od ręki. 

Sklep Alpina na Piaskach działa już 4 lata. I jest to drugi punkt tej firmy w mieście. Pierwszy sklep znajdziemy przy ulicy Kościuszki 8/10 (tutaj w sprzedaży kolejnych 100 modeli).

Alpina przy Moniuszki to teraz 200 m² sklepu, gdzie miłośnicy dwóch kółek znajdą wszystko co potrzebne do wygodnych i bezpiecznych przejażdżek. Możemy wybierać spośród kilkuset modeli rowerów takich firm jak Kross, Giant, Cannodale czy Kellys.

– W tym roku wprowadziliśmy do oferty Gazellę, czyli ekskluzywną markę holenderskich rowerów miejskich. Te jednoślady cechuje jakość wykonania i wygoda podczas jazdy – mówi Paweł Gralikowski, właściciel Alpiny. – W sprzedaży mamy też rowery elektryczne.

Rowery elektryczne dostępne „od ręki”
Gazelle to holenderska marka rowerów miejskich

Jest również szeroki wybór akcesoriów od oświetlenia, przez rękawice rowerowe, uchwyty do smartfonów, liczniki, bidony, torby, koszyki, czyli wszystko co potrzebuje wytrawny cyklista.

W sklepach Alpina znajdziemy duży wybór profesjonalnych kasków niemieckiej firmy Uvex oraz kasków brendowych takich firm jak Kross czy Kellys. Również w rozmiarach dziecięcych.

REKLAMA