Sklep rowerowy Alpina przy Moniuszki 122 (dawniej działał tam Bicykl) powiększył przestrzeń sprzedażową i oferuje 200 modeli jednośladów dostępnych od ręki.
Sklep Alpina na Piaskach działa już 4 lata. I jest to drugi punkt tej firmy w mieście. Pierwszy sklep znajdziemy przy ulicy Kościuszki 8/10 (tutaj w sprzedaży kolejnych 100 modeli).
Alpina przy Moniuszki to teraz 200 m² sklepu, gdzie miłośnicy dwóch kółek znajdą wszystko co potrzebne do wygodnych i bezpiecznych przejażdżek. Możemy wybierać spośród kilkuset modeli rowerów takich firm jak Kross, Giant, Cannodale czy Kellys.
– W tym roku wprowadziliśmy do oferty Gazellę, czyli ekskluzywną markę holenderskich rowerów miejskich. Te jednoślady cechuje jakość wykonania i wygoda podczas jazdy – mówi Paweł Gralikowski, właściciel Alpiny. – W sprzedaży mamy też rowery elektryczne.


Jest również szeroki wybór akcesoriów od oświetlenia, przez rękawice rowerowe, uchwyty do smartfonów, liczniki, bidony, torby, koszyki, czyli wszystko co potrzebuje wytrawny cyklista.
W sklepach Alpina znajdziemy duży wybór profesjonalnych kasków niemieckiej firmy Uvex oraz kasków brendowych takich firm jak Kross czy Kellys. Również w rozmiarach dziecięcych.