Strona główna Aktualności Z miasta Ale dziura! Ulica Bugaj wciąż się zapada

Ale dziura! Ulica Bugaj wciąż się zapada

13
Nie ma sezonu, aby na ul. Bugaj na odcinku od Grota Roweckiego do Drewnowskiej nie zapadła się jezdnia.

Niebezpieczna dla kierowców dziura powstała tuż przy wjeździe na parking strzeżony, po zachodniej stronie jezdni. Wyrwa została zabezpieczona barierkami oraz znakami ostrzegawczymi i czeka na interwencję drogowców.

Problem z ulicą na odcinku od Grota Roweckiego do Drewnowskiej jest od wielu lat. Pod ulicą przebiega kanał burzowy, jest to też teren rozlewiska rzeki Dobrzynki.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dzieje się tak od wielu lat, łatanie nic nie daje

U nas chociaż łataja bo droga od ronda do Miele w strone Retkini to istna tragedia krater za kraterem łódź nic z tym nie robi od tylu lat. Dziadostwo.

Drogą ” Nad Dobrzynką” ma przejść w tym roku gruntowny remont a w zasadzie zostanie zbudowana od nowa wraz z chodnikami, latarniami itp. wykonawca czeka chyba z rozpoczęciem na zakończenie budowy 1 odcinka s14.

Last edited 1 rok temu by Aerospace

Czy w Pabianicach jest coś dobrze wykonane to pytane do pana prezydenta

Tak przelew wynagrodzenia dla wierchuszki.

Nie spodziewałem się, że taki zagorzały sympatyk partii rządzącej w święta, nachlany, będzie dodawał po nocy komentarze. W dodatku używając radzieckiej nomenklarury.

Last edited 1 rok temu by Zbyszek

tam od przynajmniej 10 lat jest dziura przyklepana i wyłożona płytami dziurawcami przez zwik… a ta dziura co obok się zapadła to już drugi tydzień jest. a między nimi wystaje studzienka. brawo za szybką reakcję! a tak ogólnie to jakieś 5 lat trwało jej zapadanie się aż j3bło. ja już od lat starałem się omijać te ulicę. jadę jak muszę. ale zwik tak robi ze każdą dziurę przyklepie i płyty na wierzch i latami to leży. aż dziw bierze że nikt z rządzących tej spólki za to nie pogania, bo jest kilka miejsc w mieście tak zrobionych. Można było już… Czytaj więcej »

Zwiedzamy psy na niby prezydencie , zapominamy o niby radnych naszego miasta. My ich przecież wybieramy a oni traktują nas jak udzielni władcy miasta. To radni zamiast dbać niszczą miasto za pieniądze podatnika.

Nie przejmuj się. Mogę ci zdradzić tajemnicę, że znowu będą wybrani ci sami.

Od 40 lat tak się dzieje. Pod ulicą są cieki wodne. Jeden duży przy myjni został zastąpiony mostem jeszcze w latach 80-tych. Ponieważ teren jest podmokły trzeba by było wykonać ulicę od nowa z odpowiednią opaską i odwodnieniem. I oczywiście ograniczyć ruch do 3,5 t.

a że się tam bloki nie przewracają przy tej drodze 😮

Najgorsze, że od lat tą ulicą jeżdżą autobusy, nigdy ta droga ze względu na stan nawierzchni nie nadawała się do ciężkiego ruchu. Dziwne że MZK się nie zbuntowała, no ale to sami koledzy…

Ewentualnie można by puścić bus.