Strona główna Aktualności Komunikacja 41 znowu stoi. Prezydent rwie włosy z głowy

41 znowu stoi. Prezydent rwie włosy z głowy

23

Kolejny zanik napięcia spowodował, że około godz. 19.55 tramwaj linii 41 stanął na ul. Warszawskiej przy Sikorskiego.

Jak informuje MPK Łódź, przewidywany czas zatrzymania to 30 min.

Tramwaje kursują od pl. Niepodległości do pętli IKEA.

Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą po trasie linii 41 od pętli IKEA do dworca PKP w Pabianicach.

Prezydent miał dziś rozmawiać w zarządzie dróg na temat ciągłych awarii tramwaju, po remoncie sieci trakcyjnej.

– Albo firma źle wykonała remont albo MPK odebrało niesprawną infrastrukturę bądź nie potrafi nią zarządzać – mówił wyraźnie zdenerwowany Grzegorz Mackiewicz.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Grzesio szuka winnych … a może trzeba poszukać … bliżej … ?

Wyjaśnienie sprawy wymaga postawienia się Zdanowskiej. Czy Pana Prezydenta na taką woltę ? Wątpię

Grzesiu to niech sobie z dupy rwie włosy

niech go sobie pchają wyznawcy pisu !!

Wyznawcy PiS-u nie wyrzucają pieniędzy w błoto cwaniaczku

Kolejny przykład jak można zmarnotrawić prawie 1 mln złotych i nic nie zmienić, dziury na jezdni, nie sprawna trakcja, czas dojazdu do Łodzi ponad 1h, życzę powodzenia w ilości chętnych z korzystania z tego „gówna”. Skoro Ludzie wybrali Autobus to niech wreszcie „Władza” zacznie ich słuchać! a Tramtaja zaorać i zrobić dodatkowe pasy ruchu dla samochodów, każdy to potwierdzi, że to słuszna decyzja!

Nie każdy to potwierdzi panie „Wkurzony” .

idioci nie potwierdzą

tobie wystarczy pks i reklamówka z burakami.

A Tobie wystarczy obsrany wagon ze świeżym smrodem, tak lubicie jeździć i żeby na łeb kapało to już prawie dochodzicie do extazy 😀

Dlaczego ty nie słuchasz co się dzieje w mieście ? Prezydent obiecał remont tramwaju i remont będzię. Sprawny tramwaj nakrywa twój autobus czapką. niecały milion to była wymiana trakcji. Awarie są dlatego, że podstacje nie wytrzymują. Cały remont to ponad 140 milionów złotych , 80 milionów podobno już mamy. Z dnia na dzień nic nie zbudują. Trzeba cierpliwie poczekać. Nie wiem gdzie ty jeździłeś godzinę tramwajem ? Chyba do Zgierza. Dodatkowy Pas dla samochodów- dobre rozbawiłeś ludzi, a skąd masz pieniądze na taki dodatkowy pas? I ile kosztuje budowa kilometra drogi od podstaw ?

No tak, 50 minut do Placu Niepodległości to już nie godzina… Oszustwo o 10 minut to straszna sprawa.:P Jak ktoś mógł w ogóle pomyśleć, o tym, by doliczyć czas jazdy innym tramwajem do tego 50 minut w 41, by dojechać chociażby do centrum… Godzina jazdy do Zgierza tramwajem z Pabianic… Ty chyba śnisz.

Popieram Załamany pasażer, wszystko w całej rozciągłości… Dziś sprawdzałem według Google czas dojazdu, wyszło 1h:47min, sorry ale autem zaliczam to w 46min 🙂 Ciut drożej, ale jak wziąć komfort jazdy i warunki podróży to MPK jest daleko w tyle. Trasa jaką pokonuję w jedną stronę to 27km.

Jak chcesz dojechać do centrum to czym byś nie jechał to musisz przeboleć przesiadkę. Sprawny tramwaj na kursie z przed lat miażdży autobus.

motorniczy Ty chyba jeździsz autem, bo po Twoim wpisie widać ewidentnie, że nie masz pojęcia o czym piszesz, a dwa obrażasz prawdziwych „motorniczych”. Dalej snuj te „swoje” bajki o wielkim remoncie i weź pod uwagę, że tramwaj jedzie po szynach, nie może zmienić za bardzo trasy a 41 już w ogóle, a autobus to co innego, to takie „Ferrari przy Syrenie” 😛 Dwa to warunki podróży, czysto, ciepło i szybciej. Tramwaj musiałby jechać 30km/h żeby chociaż się z nim zrównać, obecnie prędkość Tramtaja dochodzi w porywach do 10km/h więc wiele do zrobienia 😀

Najeździłem się tym tramwajem prosiaczku kiedy ty pchałeś przed sobą pieluchę jak żuk kulkę. Jak cię wpuszczą kiedyś do wielkiego świata np. dla ciebie miasta Łodzi zauważysz, że autobusy stoją w korach a tramwaje nie. Torowiska w Łodzi na coraz dłuższych odcinkach są autonomiczne. Tramwaj teraz jeździ wolnej bo nie było remontowany od lat. Autobus to zawali droga i wku… wszystkich kierowców spieszących się rano do pracy. Pabianicka od 3-go Maja do Szpitala Kopernika to koszmar dla wszystkich jadących rano do Łodzi chce zobaczyć jak twój czysty, ciepły i szybki żółto-czerwony pocisk leci górą w tym miejscu. Pochylam się jednak… Czytaj więcej »

Kolejny absurd obecnej władzy w mieście…. zmarnowane pieniądze…. dlaczego nie słuchają się mieszkańców…przeciez to oni są dla nich a nie odwrotnie… naprawa trakcji to tylko ułamek potrzebnych inwestycji do przywrócenia tam tramwajów. Teraz zapewne po kosztach pojawi się ekipa i z taczki będzie naprawiać dziury na torowisku jak co roku … przyklepie gumiakiem i po sprawie… no ale Grześ i Franek Dolas to przecież „elyta” i „ynteligencja” miasta…..

Wkrótce remont kompleksowy, więc w czym problem ?

wydali bańke na remont którego nie było. Panowie jedynie co zrobili to trakcje popsikali wd 40. brawa dla osób które to kontrolowały i odbierały. kolejna kasa przytulona.

Ja tam widziałem że cała trakcja ładnie się świeci więc jest wszystko zrobione jak powinno a remont całego odcinka się zacznie w 2018 wtedy pewnie będzie na tip-top. Dopiero się wtedy zacznie narzekanie że o jej taki remont tyle czasu…

Skoro przewidziany jest gruby generalny remont po którym wszystko ma być już elegancko, to po co teraz męczyć na siłę ten tramwaj i wkur… ludzi którzy starają się nim dotrzeć do pracy. Jeżeli ludzie byli zadowoleni z autobusu to powinni to zostawić do czasu zakończenia całego remontu. A tak generują dodatkowe koszty. Pijar managmentu leży…

Średnio mnie interesują miliony na tramwaje i autobusy. Korzystałem ostatnio z komunikacji miejskiej 20 lat temu i nie zamierzam do tego wracać. Liczyłem na inwestycje – czyli miejsca pracy.Inwestowanie to zarabianie. Za 10 lat tramwaje zardzewieją a autobusach hybrydowych baterie będą do wymiany. Buduje się kompleks handlowy przez A&A. Pytanie tylko kto będzie tam kupował i czy cieszyć się że ludzie znajdą pracę za najniższą krajową na umowy zlecenie. Pracownicy, komisje pozyskali środki unijne wielkie sukcesy, wszystko przeforsowane POlitycznie, bez tego złotówki by nie było. Z milionów należy się cieszyć pod warunkiem, że stwarzałyby realne inwestycje dla miasta ze zwrotem… Czytaj więcej »

Jaka władz takie połączenie z Łodzią. Zwracam uwagę na połączenie komunikacyjne takich miast jak Zgierz, Konstantynów ……… kilka autobusów, tramwaje, a nie jedna drynda…… Ale władze Pabianice mają służbowe auta, co ich obchodzą wyborcy , przypomną sobie o nas w roku wyborczym……