Strona główna Styl życia 4 urodziny Loft 74 i urodzinowe prezenty dla wszystkich. Sprawdź!

4 urodziny Loft 74 i urodzinowe prezenty dla wszystkich. Sprawdź!

0

Wystawy fotograficzne i malarskie. Koncerty muzyków z Pabianic i z Polski. Modowe i okolicznościowe sesje fotograficzne. Przyjęcia, rodzinne spotkania, branżowe eventy. Ale przede wszystkim tysiące uśmiechniętych i serdecznych gości. Tak minęły w Loft 74 już 4 lata. 

– To był doskonały czas. Pełen radosnych chwil, wzruszających momentów, inspirujących rozmów i niesamowicie ciekawych spotkań – mówi Karolina Wlazłowicz, współwłaścicielka Loft 74. –  Z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy prezenty dla mieszkańców Pabianic. Zapraszamy do odwiedzenia profili Loft 74 na Facebooku i Instagramie. Wystarczy wziąć udział w naszych zabawach, w których dla każdego uczestnika przewidzieliśmy atrakcyjne upominki.

Loft 74 to format słodko – wytrawny. W menu znajdziemy tu dania, takie jak burgery, zupy, makarony, naleśniki, a także słodkie propozycje, m.in. desery lodowe i ciasta. Ponadto kawa, szeroki wybór herbat i autorskich koktajli sprawią, że z pewnością każdy odnajdzie tu swoje ulubione nuty smakowe.

– Te cztery lata pozwoliły nam tak skomponować naszą kartę dań, by zaspokoiła ona gusta i potrzeby niemalże każdego klienta – dodaje Jarosław Grenda, współwłaściciel Loft 74. – Nasze hity, które cieszą się niezmiennie ogromnym powodzeniem to restauracyjne burgery z certyfikatem Międzynarodowej Szkoły Sztuki Kulinarnej ASHANTI, czyli burgery wołowe, angus, z kurczaka i vegańskie, autorskie desery lodowe przygotowywane na bazie lodów z rodzinnej pabianickiej wytwórni Lody Mistrza Józefa np. Malina i Beza, czy Toffies&Coffies, ciasta własnego wypieku, w tym niemal kultowa już w Pabianicach szarlotka na ciepło z lodami i sernik na ciepło z gorącymi wiśniami oraz kawa, czyli wyselekcjonowana mieszanka wypalana w rodzinnej Palarni Kawy Asteria w Łodzi.

Co ważne, wszystkie dania z menu Loft 74 możemy zamówić z dostawą do domu za pośrednictwem GLOVO.

A już w najbliższą środę, czyli w Walentynki w ofercie Loftu znajdziemy specjalne dania i napoje, dedykowane tej szczególnej okazji. Kulinarne niespodzianki będą czekać tu także na wszystkie Panie 8 marca. 

– Ogromnie dziękujemy za te cztery wspólne lata i za zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi goście. Tworzenie tego miejsca to spełnienie naszego marzenia – mówi Karolina Wlazłowicz.

Loft 74 swoją działalność rozpoczął 4 stycznia 2020 roku.

Loft 74
ul. Łaska 74
Pabianice
godziny otwarcia:

wtorek, środa, czwartek – od godz. 12.00 do 22.00
piątek i sobota – od godz. 12.00 do 23.00
niedziela – od godz. 12.00 do 21.00

kontakt:
tel. 797 210 275
email: biuro@loft74.pl

REKLAMA