Strona główna Na sygnale Kryminalne 35-latek ukradł BMW. Miał przy sobie też sporo narkotyków

35-latek ukradł BMW. Miał przy sobie też sporo narkotyków

2

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zatrzymali złodzieja. 35-latek ukradł BMW i posiadał również ponad 200 gramów różnych narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem oraz posiadania środków odurzających grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

24 sierpnia 2023 roku policjanci z Łodzi, na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej ustalili, że na terenie Konstantynowa Łódzkiego znajduje się samochód marki BMW, który został skradziony kilka dni wcześniej z Bełchatowa.  Mężczyzna jadący autem został zatrzymany. Policjanci wewnątrz pojazdu odnaleźli torebkę foliową, w której znajdowało się ponad 12 gramów mefedronu.
Po chwili na miejsce zatrzymania dotarli funkcjonariusze z Bełchatowa wspomagani przez technika kryminalistyki, który zabezpieczył ślady w odzyskanym pojeździe.

Funkcjonariusze przeszukali też lokal zamieszkiwany przez zatrzymanego. Zabezpieczono tam torby foliowe z substancjami, które zostały sprawdzone testerem narkotykowym. Jak wynika ze wstępnych badań były to mefedron i metamfetamina o łącznej wadze 190 gramów. Odzyskane BMW zostało niezwłocznie przekazane właścicielowi.

35-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem oraz posiadania środków odurzających grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Poprzedni artykułSpotkanie autorskie z Aleksandrą Seligą – słowiańska fantastyka, czarownice, ludowa magia
Następny artykułKokietkowo – Twój nowy salon urody w Pabianicach
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Olaboga, Breaking Bad w Łódzkiem. Gliniarze zgarnęli Jessego, teraz trzeba znaleźć Waltera 😀

takie szumowiny zrobią z Pabianic drugie San Francisco…