Strona główna Aktualności Komunikacja 300 TIR-ów na godzinę

300 TIR-ów na godzinę

5

Fatalnie wygląda sytuacja na drodze krajowej nr 71, gdzie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wyznaczyła objazd dla Łodzi.

Najgorzej jest w Konstantynowie Łódzkim. W środę pomiędzy godz. 15.00 a 16.00 przez główne skrzyżowanie przy placu Kościuszki (dk 71) przejechało blisko 300 ciężarówek. Korek w stronę Aleksandrowa Łódzkiego zaczyna się już przy cmentarzu. Pabianice omija największy ruch, bo ciężarówki przed Rzgowem kierowana są na trasę S8 i S14 skąd zjeżdżają na drogę nr 71 przed Szynkielewem.

REKLAMA
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A to dopero początek,zobaczycie w przyszłym tygodniu. Pani Prezydent Zdanowska jest wielka podrzuciła Tir-y sasiadom i nikt nic nie może zrobić ,to jest dopiero władza.

Korek w Konstantynowie zawsze był o 16 w jedną i w drugą stronę, jeżdżę codziennie to widzę

Nie wiem, dlaczego prezydent P-nic godzi się na coś takiego.
Skoro Łódź zamyka miasto dla TIRów, i ma nas w nosie, dlaczego my nie możemy zrobić tego samego? Ewentualnie, wycenić szkody i wystawić FV do zapłaty. To nic trudnego.

i niech nam drogę naprawiają…

Wystarczy postać kilka minut przy cmentarzu, żeby zauważyć, że duża liczba kierowców zjeżdża z „jedynki” na Wadlew i Dłutów i pruje przez Pabianice Kilińskiego/św. Jana.
70 TiRów na godzinę na Sikorskiego? Ja przez 7 minut naliczyłem 16 ciężarówek na Kilińskiego..

Wystarczy wyjść na ulice tak zakorkować trasy że będą musieli puścić przez Łódź proste