Strona główna Na sygnale Wypadki 3 osoby ranne na trasie do Bełchatowa

3 osoby ranne na trasie do Bełchatowa

3

Renault Twingo i Honda Civic zderzyły się w Budach Dłutowskich. Honda dachowała w rowie.

Do wypadku doszło na wysokości przystanku PKS, około godz. 16.00. Z relacji zgłaszającego wynikało, że osoby nie wymagają pomocy medycznej i same opuściły pojazd. Najprawdopodobniej kobieta kierująca Twingo wyjeżdżając z posesji wymusiła pierwszeństwo na kierowcy Civica.  Po przyjeździe strażaków na miejsce okazało się, że poszkodowane są 3 osoby. 24-letni kierujący Hondą Jarosław K. uskarżał się na ból brzucha. Strażacy z OSP Dłutów unieruchomili odcinek szyjny kręgosłupa oraz podali poszkodowanemu tlen. Mężczyzna został przewieziony do pabianickiego szpitala.

Do szpitala trafiła również kierująca Twingo, 21-letnia Agnieszka P. oraz pasażerka Anna P. Straty oszacowano na 12 tys złotych (10 tys. Honda i 2 tyś. Renault).

Na miejsce zdarzenia przyjechały dwie karetki. Droga jest zablokowana do około godz. 19.00.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Zastanawia mnie skąd macie takie informację i czy nie wydaje Wam się (redakcji) że aż takie opisywanie stanu zdrowia poszkodowanych, to łamanie czyjejś prywatności? To nie pierwszy raz kiedy aż mnie oburza jak opisujecie stan zdrowia poszkodowanych: ” 24-letni kierujący Hondą Jarosław K. uskarżał się na ból brzucha. Strażacy z OSP Dłutów unieruchomili odcinek szyjny kręgosłupa oraz podali poszkodowanemu tlen. ” Wiem że to relacja z wypadku, ale może Jarosław K. może nie chcieć, żeby wszyscy o tym wiedzieli. Druga sprawa to podawanie imion i pierwszej litery nazwiska i wieku. Też dla mnie przesada: „kierująca Twingo, 21-letnia Agnieszka P. oraz… Czytaj więcej »

to nie czytaj artykułów o wypadkach.

Oczywiście, mogę nie czytać. A czy Ty byś chciał aby o Tobie tyle pisano? Bo ja na to w swoim komentarzu zwróciłam uwagę, a heiterom dziękuję i miłego dnia życzę, bo dyskutować z nimi nie będę.