Strona główna Na sygnale Kryminalne 28-letni „ogrodnik” zatrzymany

28-letni „ogrodnik” zatrzymany

3

Mężczyzna hodował w domu konopie indyjskie. Największe krzaki miały około 1,5 metra.

Policjanci łódzkiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Pabianic znajduje się nielegalna uprawa marihuany.
31 maja 2017 roku w godzinach popołudniowych łódzcy funkcjonariusze przeszukali dokładnie lokal zamieszkiwany przez 28-latka.

Policjanci szafie znaleźli hodowlę konopi indyjskich wyposażoną w specjalistyczną aparaturę. Największe rośliny sięgały około 1,5 metra.

– W kuchni na stole stało zaś kilkanaście plastikowych kubków z sadzonkami. W całym mieszkaniu roznosił się charakterystyczny zapach marihuany – opisuje kom. Joanna Szczęsna, rzecznik prasowy pabianickiej policji.

Skonfiskowane narkotyki (w tym ponad 70 gramów suszu) i zatrzymanego w tej sprawie 28-latka przejęli pabianiccy policjanci. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Odpowie za nielegalne uprawianie oraz posiadanie narkotyków. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za to karę do 8 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Za krzak lekarstwa na różne choroby chcą posadzić chłopaka….

Juz nie maja sie czym zajmowac tylko trawka smiechu warte… A dopalacze ciagle legalnie w obrocie co za chory kraj i chore przepisy!!!

Marek masz złe informacje 🙂