Strona główna Na sygnale Kryminalne 16-latek handlował „trawką”

16-latek handlował „trawką”

5

Policjanci w mieszkaniu młodocianego przestępcy znaleźli 65 gramów marihuany. Został zatrzymany, podobnie jak jego dwóch starszych kolegów. 

Początek sprawy miał miejsce 22 maja 2017 roku. Wtedy to strażnicy miejscy pełniąc służbę w patrolu pieszym zauważyli czterech podejrzanie zachowujących się mężczyzn siedzących w zaparkowanym na ul. Sobieskiego BMW.

Na widok strażników jeden z pasażerów wyrzucił pod siedzenie kierowcy paloną marihuanę. O zdarzeniu zostali powiadomieni policjanci. Mundurowi dokładnie sprawdzili samochód i pozostałe osoby, nie ujawniając przy nich środków zakazanych prawem – relacjonuje kom. Joanna Szczęsna z KPP Pabianice.

20-latek za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Sprawę przejęli policjanci z wydziału kryminalnego. To oni wpadli na trop 16-latka, który rozprowadzał narkotyki. Policjanci weszli do domu dilera. W jego miejscu zamieszkania ujawniono prawie 65 gramów marihuany.

– Podczas, gdy w domu nastolatka trwało przeszukanie, pod posesję podjechało BMW. Wysiadł z niego pasażer. Gdy 25-latek zorientował się, że na miejscu są policjanci zaczął pośpiesznie wracać do auta. Po drodze wyrzucił na ziemię dilerkę z marihuaną. Nie umknęło to jednak uwadze kryminalnych – kontynuuje kom. Szczęsna.

Policjanci zabezpieczyli narkotyki. Nastoletni diler trafił do Policyjnej Izby Dziecka, a 25-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Cała trójka odpowie za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. O losie nieletniego zdecyduje sąd rodzinny.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

tu bmw tam następne bymywy to już teraz wiem dlaczego kierowcy tych bolidów jeżdżą jak idioci, każdy jest najarany

Mieć BMW z miłości do marki, a mieć BMW, by poczuć się niczym gangsta to dwie podstawowe różnice. Szczęśliwie ta druga grupa raczej wymiera. 😉

BMW… nie dziękuję mam maturę nie mam dresu.

Mam maturę, dres i BMW. Co na to powiesz maniek?

Większość ma maturę w tym kraju….. i jakieś studia….. 🙂